Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom egyszerre...

Miért nem tudom egyszerre nyomni a balra nyilat és egy betűt? Lent elmagyarázom, nem olyan bonyolult amennyire látszik.

Figyelt kérdés

Szóval ha mondjuk játszok és olyan a játék (vagy 2en játszunk) ahol a nyilakkal mész ,akkor van ,hogy nyomom pl a H-t (autós játéknál dudálásra) meg kanyarodnék balra ,de nem kanyarodik ,tehát nem érzékeli a balra nyilat. A jobbra nyilat viszont igen.

Ez dudálásnál annyira nem zavaró,de ugye ez máskor is így van. Mit lehet ellene tenni,mi az oka?


De van olyan is ,amikor egyszerre 3 gombot nyomok le és nem csinálja amit kéne ,csak pittyeg...


2018. dec. 24. 18:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Amugy meg nemhiszem ,hogy arfuggo,sokkal inkabb beallitas kerdese"


igen?? Hát nem tudom... Nem túl sok beállítási lehetőség van egyátlagos billentyűzeten :)))

2018. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De akkor is hulyeseg,hogy aztmondod ,hogy csak egy dragabb billentyuzet KEPES ra. Ha a kepessegrol szolna a dolog akkor mas gombokbol nem tudna 5ot is simam mukodtetni egyszerre+ a jobbra nyilnal is lenne ez a problema. Tehat az,hogy egy olcsobb nemkepes ra ,hulyeseg.
2018. dec. 29. 19:16
 13/25 anonim ***** válasza:

"A komolyabb (és természetesen drága) billentyűzeteken olyan alapos vezetékezést és extra diódákat használnak, amikkel akár az összes gomb egyidejű lenyomása is érzékelhető, ilyenkor NKRO-ról beszélünk"


Olvasd el, tudom, hülyeség. :)))


[link]

2018. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

A stilusod meg paraszt.

Mondd el nekem kedves intelligeniusz,mi szamit komolyabb billentyuzetnek? Mennyit koltsek ra ,hogy mukodjon a balra nyil is?:) Ahogy mar 2x(!) leirtam ,haverom 25.000es billentyuzetevel is ez a helyzet.

2018. dec. 29. 19:43
 15/25 anonim ***** válasza:

1. Te állítottad mindenre amit írtam,hogy hülyeség.

2. És még te sértődsz meg mikor nekem írod hogy hülyeséget írok

3. És még elvárod hogy azok után hogy leparasztozol, hogy bármit is írjak...

2018. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A haverod 25k-s billentyűzete is lehet szarul megcsinálva. Ha mechanikus billentyűzet, a kapcsolók például nem túlságosan olcsók, és valószínűleg nem diódákba feccölték a maradék pénzt, hanem ergébé ledekbe, mert ha nem világít úgy mint egy karácsonyfa akkor nem is igazán géjmer és már nem menő.
2018. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Te tersz el a tematol...ledekrol meg ilyen hulyesegekrol beszelsz. Ez teny ,hogy hulyeseg .


Gamer billentyuzet az teny ,viszont nem az a tipikus mindenhol vilagit sz∆r.

2018. dec. 29. 20:58
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem tértem el a témától.

A kérdés: miért nem érzékel a billentyűzetem 3 gombot

A válasz mert olcsó és a mátrix ennyit tud (wikipédia)

Erre írod hogy nehogymár a 25k-s billentyűzet is ilyen legyen.

Erre a válasz: Valószínűleg nem a letapogatásra ment a költségvetés hanem hogy fancy legyen, meg a kapcsolókra

ha mechanikus (ha megnéznéd az adatlapját valszeg választ is találnál rá hogy működik, így csak tippelni lehet.)

Úgyhogy mint mondottam volt, teljesen a témába vágó volt, csak indokoltam hogy miért hiányozhat egy 25k-s billentyűzetből ilyen-olyan funkció.

Egyébként meg anyagáron nézd hogy mennyibe kerül, mert úgy látható jobban a tervezők mozgástere.

De persze én vagyok a hülye, a saját szemedben a farönköt se, ugye?

2018. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Eleve lenezo stilusod van.
2018. dec. 29. 21:24
 20/25 anonim ***** válasza:

C'est la vie.

Azzal nem tudok mit kezdeni ha nem akarod megérteni. (Csak a tisztánlátás végett, valszeg ketten válaszoltunk a kérdésedre, mindkét cikkben ott van a miért.)

Beállítás kérdése nem lehet, mert a hardvert nem tudod átvezetékezni. (Hacsak a program nem tudja feldolgozni a sok lenyomást, de azzal se tudsz kezdeni semmit.)


PS. Léteznek ékezetes betűk is, használd őket nyugodtan. (Telefon is vannak.)

2018. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!