Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom egyszerre...

Miért nem tudom egyszerre nyomni a balra nyilat és egy betűt? Lent elmagyarázom, nem olyan bonyolult amennyire látszik.

Figyelt kérdés

Szóval ha mondjuk játszok és olyan a játék (vagy 2en játszunk) ahol a nyilakkal mész ,akkor van ,hogy nyomom pl a H-t (autós játéknál dudálásra) meg kanyarodnék balra ,de nem kanyarodik ,tehát nem érzékeli a balra nyilat. A jobbra nyilat viszont igen.

Ez dudálásnál annyira nem zavaró,de ugye ez máskor is így van. Mit lehet ellene tenni,mi az oka?


De van olyan is ,amikor egyszerre 3 gombot nyomok le és nem csinálja amit kéne ,csak pittyeg...


2018. dec. 24. 18:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Pont errol a stilusrol beszeltem.

Lehet ,hogy te itt eled ki magad ,de nekem van eletem a gyk-n tul is. Miert vennek el tobb idot az eletembol az ekezetek miatt ?

Telefonon jelentosen csokkenti az iras sebesseget az ekezet. Okoska.

2018. dec. 29. 21:57
 22/25 anonim ***** válasza:

Helló! Én lennék akit leparasztoztál. Aki válaszolt utánam azt is lehülyézted. Lehet hogy veled van a gond???

Esetleg mindenki hülye csak te nem. Illetve még az nem lesz hülye aki neked tetsző választ fog írni.


"Miert vennek el tobb idot az eletembol az ekezetek miatt ?"


Jaja. Csak tudod attól jobban olvasható a szöveged és van akinek hozzátartozik az alapvető szépérzékéhez hogy amit kiad a kezei közül az olyan is. Remélem azért a gatyádat letolod a wc-n, vagy az se vegyen el időt az életedből???

2018. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Itt nevtelenul irsz,nem teljesen mindegy ,hogy masok mit gondolnak az irasodrol?

A valaszotok csak amiatt szoltam le ,mert egybol az arhoz kotottetek azt,hogy mit tud a billentyuzet ,utana meg arrol magyaraztatok ,hogy nem az ar fontos ,mert lehet ,hogy a vilagitas a draga. Ellentmondasos ,nem?


Ezt bunko paraszt stilusban. Utana pedig abba kotottetek bele ,hogy nem irok ekezetet. Baratokkal valo beszelgeteseknel hozzaszoktam ,hogy igy irok ,oket nem zavara ,ok is igy irnak. Buszon,esoben,vezetes kozben (stb) fontos ,hogy ne sz∆rakodjak sokat az irassal. Miert torodnek jobban vadidegen/nevtelen emberek szeperzetevel ,mint a barataimeval?

2018. dec. 30. 12:16
 24/25 anonim ***** válasza:

"A valaszotok csak amiatt szoltam le ,mert egybol az arhoz kotottetek azt,"


- Nem MI kötöttük, hanem a fórumok ahol írták. Egyébként is LOGIKUS - legalább is nekem - , hogy egy minőségibb, tehát drágább cucc hozza az elvárt szintet. Azt meg hogy neked 25.000Ft-os billentyűzeted van háromszor is leírtad, csak nem tudom miért...


"Ezt bunko paraszt stilusban."


- ezeket a szavakat csak TE használtad


"Miert torodnek jobban vadidegen/nevtelen emberek szeperzetevel ,mint a barataimeval?"


- Na ez is mindent megmagyaráz. Egyformán állsz hozzá vadidegenekhez és a barátaidhoz is. Gratulálok...

2018. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Pont ,hogy kerdezem,miert kellene kulon a ti szeperzetetekhez alkalmazkodnom,ha a barataimnak (akik nyilvan fontosabbak) teljesen jo ez.
2018. dec. 30. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!