Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer lányok nektek mennyire...

Gamer lányok nektek mennyire jönnek be a gamer fiúk?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik nem annyira kockák, szereti az fps műfajt és még egy csomó mindent.
2019. jan. 20. 12:23
 1/3 anonim válasza:
86%

Szerintem akár gamer lány akár nem az nem elég kritérium, hogy te is szeretsz játszani. Ők is ugyan olyan lányok mint a többi tehát a belső és külső ugyan úgy fontos. Legjobb esetben is max egy plusz pont hogy te is gamer vagy.

Ui: szerintem a gyakori nem éppen a legjobb hely az ismerkedésre pláne, hogy bárki kiadhatja magát bárkinek/bárminek.

2019. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért emelted ki? Mármint milyen választ vársz? (No offense, tényleg nem értem..)


Az hogy valaki "gamer" nem jelent semmit. Csak egy hobbi. Nem jár külső változással (pl aki vízilabdázik vagy rendszeresen úszik az többnyire sportos testalkatú, szóval azt még érteném) de ezek ráadásul még csak nem is zárják ki egymást (sztereotípiákat leszámítva), tehát ismerek olyan "gémert" aki heti 2x jár edzeni. Nyilván tök jó, ha van +1 érdeklődési kör ami közös, de egy kapcsolat kialakulását nézve annyira jelentéktelen tényező, hogy nem értem a kérdést igazából, hogyan lehetne ez alapján megmondani bárkiről is, hogy "bejön-e" valakinek.

2020. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szánalmas, még emelgessed ki hátha 2029-ben összeszedsz valakit, foreveralone-ok gyöngye.
2020. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!