Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Freemail címemre állandóan...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A Freemail címemre állandóan küldözgetik a "Randivonal" társkereső oldalt, minden nap jön ez a vacak, másnak is szokott jönni? Hogy tudnám letiltani?

Figyelt kérdés

Semmit sem jelöltem be mikor regisztráltam a Freemailre. Ide csak hivatalos levelek jönnek.

Elég rossz lenne, ha ez miatt kellene megszüntetni a Freemail-t megint.

Egyszer már megtettem, mert rengeteg Spam érkezett.

Meguntam, és évekig nem volt Freemail címem.

Olvastam, hogy erősebb Spam-szűrőt raktak fel, ezért regisztráltam újra.

Most megint bosszankodom emiatt.

Köszi a választ!



2019. jan. 31. 14:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem "társkeresőztem" soha, de másféle fizetett reklámok is jönnek, pl: "kölcsönfelvétel" 24 óra alatt... stb.

úgy látszik hiába tettem bele a blokkolandó levelek közé, nem ért semmit.

Gondolom a Freemail-t üzemeltetők szűrője úgy van beállítva, hogy az velük szerződésben lévő reklámozó-ügyfeleik levelei mindenképp eljussanak a Freemail-felhasználókhoz.

2019. jan. 31. 16:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Az ehhez hasonló levelek alján általában ott szokott lenni egy sor, amiben van egy link és a szöveg olyasmi, hogy "kattints a linkre/szövegre a hírlevélről való leiratkozáshoz".
2019. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves kgnemeth!

Hiába keresem, nincs.

2019. jan. 31. 17:49
 14/14 A kérdező kommentje:

Csak sikerült letiltani, tegnap óta nem jött egy sem.

Helyette vannak ezek, de le lesz tiltva ez is.

[link]

2019. febr. 1. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!