Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
Benedek Áron nevű felhasználó kérdése:

Miért áll meg a fájl átmásolása 81%-nál? Többi lent!

Minden nagyobb méretű fájl amit a gépen átmásolni, áthelyezni vagy telepíteni akarok, megáll 81%-nál. Kis méretű fájloknál mint pl. kép, zene meg hasonlók azt átal tudom másolni A-ból B-be de nagyobb méretű fájloknál ez már nem megy. Azt írja ki, hogy pl. 2 perc van hátra de még 2 óra múlva is ugyan ott van. Én személy szerint a HDD-re gyanakszom de nem vagyok bíztos benne. Ha valaki tudna ebben segítani vagy választ adni annak örülnék. Válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: számítógép, fájl, átmásolás, áthelyezés, hiba, tárhely, HDD

febr. 1. 12:47  Privát üzenet  

A válaszok
Ahova másolni szeretnéd, ott is NTFS fájlrendszer van? Szabad hely elegendő?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont febr. 1. 13:11 Privát üzenet
Mire van formázva a hdd? 32-re, vagy ntfs-re?

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont febr. 1. 13:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ de a te kérdésedre a válasz az, hogy fájlrendszertől független. Tehát mindkét fájlrendszernél ugyanazt csinálja. Sajna számítógépen belül és adathordozónál is ugyan az. Ja és szabadhely bőven van.

# 3/10Időpont febr. 1. 13:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja és a HDD az 32-re van formázva. Azt még nem mondtam de régebben jól ment és nem volt baj ilyesmivel. Legalábbis mostanáig.

# 4/10Időpont febr. 1. 13:49 Privát üzenet
Pedig FAT32 4 GB-nél nagyobb fájlokat nem kezel.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont febr. 1. 13:54 Privát üzenet
Akkor sem az a probléma mert a 4GB-nál nagyobb fájlnak neki sem áll ha FAT32 a fájlrendszer...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont febr. 1. 15:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de nem tudom mi lehet a probléma. Ahogy fentebb említettem szerintem valamilyen HDD hiba leht. De jó volna ha lenne megoldás a problémára.

# 7/10Időpont febr. 1. 22:45 Privát üzenet
A "valamilyen HDD problémára" nem lesz megoldás. Ha azt az alapvető funkcióját nem tölti be hogy adatot tudsz vele másolni akkor az kuka. Ez nem egy kalapács-csavarhúzós eszköz...

# 8/10Időpont febr. 2. 10:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ok. Kössz! Csak gondoltam, hogy szoftveresen meg lehet oldani a problémát.

# 9/10Időpont febr. 3. 12:49 Privát üzenet
Hardveres problémát szoftveresen nem tudsz megoldani...

# 10/10Időpont febr. 3. 13:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Videó felvétel közbe leállt a gép és sérült a fájl. Van erre megoldás?
Hogy lehet fájlokat átkonvertálni formátum nélkülivé? Olyanra gondolok, hogy mikor megnyitjuk a tulajdonságait, azt írja, hogy "Fájl", de nincs kiterjesztés.
Hogyan tudok bármilyen formátumot . Dat formátumba konvertálni?
ADATA HD710 Pro 1 tb 2.5"External hdd-, rákapcsoltam a gépre, viszont nem minden filmet tudtam rátenni.4,5gb 1080p filmnél azt írta ki a fájl túl nagy a cél fájlrendszeréhez,...
Miért mennek tönkre a fájlok a telefonomon?
1 fájl automatikus átmásolása/áthelyezése megadott időpontban lehetséges?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!