Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll meg a fájl átmásolás...

Miért áll meg a fájl átmásolása 81%-nál? Többi lent!

Figyelt kérdés
Minden nagyobb méretű fájl amit a gépen átmásolni, áthelyezni vagy telepíteni akarok, megáll 81%-nál. Kis méretű fájloknál mint pl. kép, zene meg hasonlók azt átal tudom másolni A-ból B-be de nagyobb méretű fájloknál ez már nem megy. Azt írja ki, hogy pl. 2 perc van hátra de még 2 óra múlva is ugyan ott van. Én személy szerint a HDD-re gyanakszom de nem vagyok bíztos benne. Ha valaki tudna ebben segítani vagy választ adni annak örülnék. Válaszokat előre is köszönöm.

2019. febr. 1. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahova másolni szeretnéd, ott is NTFS fájlrendszer van? Szabad hely elegendő?
2019. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mire van formázva a hdd? 32-re, vagy ntfs-re?
2019. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de a te kérdésedre a válasz az, hogy fájlrendszertől független. Tehát mindkét fájlrendszernél ugyanazt csinálja. Sajna számítógépen belül és adathordozónál is ugyan az. Ja és szabadhely bőven van.
2019. febr. 1. 13:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és a HDD az 32-re van formázva. Azt még nem mondtam de régebben jól ment és nem volt baj ilyesmivel. Legalábbis mostanáig.
2019. febr. 1. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig FAT32 4 GB-nél nagyobb fájlokat nem kezel.
2019. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem az a probléma mert a 4GB-nál nagyobb fájlnak neki sem áll ha FAT32 a fájlrendszer...
2019. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nem tudom mi lehet a probléma. Ahogy fentebb említettem szerintem valamilyen HDD hiba leht. De jó volna ha lenne megoldás a problémára.
2019. febr. 1. 22:45
 8/10 anonim ***** válasza:
A "valamilyen HDD problémára" nem lesz megoldás. Ha azt az alapvető funkcióját nem tölti be hogy adatot tudsz vele másolni akkor az kuka. Ez nem egy kalapács-csavarhúzós eszköz...
2019. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok. Kössz! Csak gondoltam, hogy szoftveresen meg lehet oldani a problémát.
2019. febr. 3. 12:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Hardveres problémát szoftveresen nem tudsz megoldani...
2019. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!