Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használt laptopot mennyire...

Használt laptopot mennyire tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg a PC mellett van egy Asus laptopom, ami sajnos túl nagy, így nehezen hordozható (főleg egyetemre), ill. hiába volt akkumulátorcsere kb 1,5 éve, 90 percet bír.

Azt láttam, hogy hasonló v. kicsit jobb paraméterekkel bíró, jó állapotú laptopot lehetne venni 60 ezer körül. Szerintetek mennyire jó gondolat ez (összehasonlítva az újjal)?



2019. febr. 20. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tenném mert ugyanott leszel, használt gépek aksija hasonló szinten lesznek mint a tiéd, újban érdemes gondolkozni ha számít az aksiról való használat.
2019. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez így van, köszi a választ.


És milyen alacsonyabb árkategóriában levő laptopok lehetnek vajon megfelelőek?

Ez pl. egy elég alapmodellnek tűnik, de jobb a mostaninál

[link]

2019. febr. 20. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Jegyzetelésre jó lenne.

Személy szerint én minimum i3-t vennék.

Teljesítmény nem érdekel akkor megérheti ez a Intel® Celeron® Processor N3060 laptop.

Az plusz pont a laposnak, hogy m.2 SSD van benne.


Használt akkor érné meg ha a teljesítmény fontos és nem akarsz sokat kőlteni rá.


Pld nekem programozásra egy i5 teljesen jó.

Használt lenovo thinkpad x230 akksija 2-3 órát bír.

2019. febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!