Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem poros volt és...

A számítógépem poros volt és vizes szivaccsal kitöröltem. Most szép tiszta, de nem akar elindulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább szép tiszta lett.
2019. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 repulo ***** válasza:
84%
Kezdj el spórolni.
2019. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagynyomású gőzborotvával mégtisztább lett volna, vagy az autómosóban. :))

Nem lett volna szabad vizes szivaccsal! Szárítsd meg hajszárítóval, és bízzunk benne hogy nem lett baja.

2019. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

A víz nem barátja az elektronikus dolgoknak.

Szárítsd ki és utána úgy, hogy kihúztad a gépet a konnektorból, ellenőrizd a kábeleket hátha csak kicsúszott az egyik.

2019. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Porszívóval szokták, neked sikerült elcseszned. De miért nem olvastál utána, hogy vizessel sosem nyúlunk a gépbe? Nem azért, mert téged megráz (gondolom áramtalanítottad előtte), hanem mert pont számítógépet nem szabad vizezni. A lányom pont így cseszett el egy komplett gépet. Ki lehetett dobni a majdnem 10 évvel ezelőtt 250 ezerbe kerülőt. Örültünk neki, gondolhatod..
2019. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Clay Morrow ***** válasza:
83%
Akik gumi nélkül akartok közösülni, ezt a kérdést olvassátok el még egyszer!
2019. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
#5 Hát te sem vagy sokkal jobb a porszívóval. :D A porszívózás is köztudottan veszélyforrás egy számítógép számára a sztatikus töltés miatt. Persze ez csak az alaplapra vonatkozik, a többit nyugodtan.
2019. márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
7.! Pedig de! Alattunk lakik egy informatikus, ő ajánlotta. A babáknak is van porszívóra csatlakoztatható orrszívó, mégsincs semmi bajuk. Ő is azzal tisztítja évek óta és mi is. Igaz, hogy nem sűrűn, de a gépeknek semmi baja nincs tőle. Hülyeséget nem ajánlott, mert mint írtam is, a komoly gépeit ő is ezzel portalanítja. Először nem is furcsa volt, de féltem is tőle, de hittem neki, nincs is baja a gépeknek.
2019. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Javítok: *először nekem is furcsa volt*
2019. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Én meg inkább a fizika törvényeinek hiszek és nem játszadozok több százezer forinttal. De ahogy gondolod.
2019. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!