Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem akar lenni ez egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem akar lenni ez egy szép diák lánnyal?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok s van egy lány, akibe szerelmes vagyok, csak nem tudom, hogy ő is így érez-e. Tudnivalók rólunk:

-Szoktunk chat-elni egymással suli időben, hétvégén s hosszabb szünetben is, akár hajnalig is.

-Amikor a találkozunk az iskolában, s nincs rajtunk kívül más akkor integetünk a másiknak, illetve mosolygunk.

-Tanórákon hátraszokott fordulni, felém néz s rám mosolyog, mire én visszamosolygok rá.

-Amikor úgy adódik, hogy buszon együtt vagyunk , akkor beszélgetünk, de mindketten nehezen nézünk a másik szemeibe.+Amikor leszállok, akkor integetek neki, s mosolygok mire ő is ugyanezt cselekszi.

-Chat-elés elején mindig megkérdezzük a másiktól hogy zavarhatjuk-e

-Chat-elés végén a Jó éjszakátnál eddig csakis smiley-t szokott rakni, mint én, de már pár hete a smyle mellé már 💕 szívecskéket is szokott küldeni, s már én is küldök

neki.

-Egyik beszélgetés során azt írta, hogy velem szívesen beszélget, igazából bármikor.(ez amolyan közeledés akar lenni?)

-Írunk történeteket, melyeket át is szoktunk adni a masiknak elolvasni, s mikor elolvastuk akkor egy papírra írjuk a véleményünket s úgy adjuk vissza a masik történetét.

-Szoktam rajzolni neki képeket a történetéről, mire ő 😍-t szokta küldeni, azzal a mondattal, hogy nagyon jó.(Ezt azért mondhatja mert szeret s ezzel jelezni akar vagy azért mert ő nem tudna ilyeneket rajzolni?)

-Végül pedig az, hogy megkérdeztem tőle hogy nyáron hogy adjuk át a másik történetét, mire ő azt válaszolta, hogy az is lehetne, hogy találkozunk valahol, s ott adjuk át a masiknak.(amikor eljönnek ezek az alkalmak, akkor hosszabb beszélgetés során elvigyem-e valahova pl: fagyizni/moziba...stb.(s olyankor milyen árulkodó jeleket figyeljek meg, hogy szeret engem?)

Igazából ennyi lenne. Nagyon szépen köszönöm előre a válaszotokat( hogy mit tegyek nyáron vahy hogy ez szerelem vagy nem?) illetve elnézést hogy ilyen hosszú lett.További szép napot!



#szerelem #párkapcsolat #randi vagy nem randi.
2018. ápr. 16. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

vagy csak nem akarja megmondani hogy bénán rajzolsz :D


egybk aranyos story , biztos, hogy kedvel téged, igen vidd el fagyzni stb stb

érdemes probalkoznod

2018. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ez nagyon király, hogy illusztrálod a történeteit.


Mindenképpen hívd el valahova, 100%, hogy szeretne veled lógni (hiszen meg is mondta). A talalkáknál egy idő elteltével próbáld megfogni a kezét, öleld meg, mikor elváltok. Ha ezeket nem utasítja vissza, nyert ügyed van.

2018. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne legyél hülye tuti, hogy bejössz neki, mondd el neki, hogy neked is ő!
2018. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, tényleg nagyon nagyra értékelem a segítségeteket. Lenne erről kapcsolatosan egy kérdédem, melyet nem írtam bele az előzőbe.

Chat-elés közben egyszer megkérdezte, hogy hiszek-e az igaz szerelemben?S ha igen, akkor mi az?Ha nem akarsz róla beszélni, akkor csak mondd.

Válaszoltam is rá, ő is kiírta a véleményét. A kérdés az lenne, hogy szerintetek mért hozta fel ezt az igaz szerelem témát?

+Előtte írta azt, hogy kérdezhet-e valamit. Előre is köszönöm szépen a válaszotokat. További szép napot!

2018. ápr. 17. 07:02
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak lenne még egy pár kérdés ani eszembe jutott. Nyáron majd a találkozóknál terveztem jóval előre lépni. S ti tudnátok ebben segíteni; hogy mikkel kerülhetnék hozzá még közelebb? Illetve az, hogy ő milyen jelzéseket küldhet nekem?

+A kézfogást s ölelést neki vagy nekem kéne elkezdeni? Köszönöma válaszokat előre is. További szép napot!

2018. ápr. 17. 07:16
 6/9 anonim ***** válasza:

“+A kézfogást s ölelést neki vagy nekem kéne elkezdeni?”


ezeket mindig a nő kezdeményezi amikor találkozik egy férfival

(kézfogás , ölelés , puszi)

persze kérdéses, hogy ő mennyire van tisztában ezekkel a “szabályokkal”

2018. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én vagyok a 2. válaszoló és lány vagyok. Nálam eddig mindig a fiú kezdeményezte ezeket. A szép diáklánynak tetszik a kérdező, ehhez kétség sem fér, nem hiszem, hogy megsértődne rá, ha “felrúgná” ezeket a szabályokat.


Azért kérdezett a szerelemről, mert te jutsz eszébe a szóról. ;)

2018. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem mi itt mondhatunk bármit, minden igazából Tőle függ. És mellesleg javaslom, hogy ezeket a dolgokat akár hozzád közel álló emberekkel is megvitathatnád, pl anyukád, apukád akik jól ismernek, akikben megbizhatsz. És ne itt ird ki a dolgaitokat, mert lehet felismer A lány :)
2018. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na mi van veletek?:)
2018. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!