Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem poros volt és...

A számítógépem poros volt és vizes szivaccsal kitöröltem. Most szép tiszta, de nem akar elindulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Most már tök mindegy, hogy mit csinálsz. Ha vizesen elindítottad, akkor jó néhány áramkört kinyírtál. Esetleg egy másik (nem kimosott) alaplappal ki lehetne próbálni az egyes alkatrészeket, hogy megtudd mi jó még. A tönkrementek helyett pedig újat venni.
2019. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy egy babának nem lesz baja a sztatikus töltéstől. Na és a gépnek? :D
2019. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő körültekintéssel, én már takarítottam gépeket.

Ecsettel, kompresszoral, porszívóval, sőt slaggal is.

Az összes müködik.

2019. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy régi rakéta alakú porszívóval takarítottam ki régebben még működött a porszívó, műanyag csöve és feje volt, két csőnyílása volt, egyikkel szívott másikkal fújt. Kint az udvaron legyengített fúvóerővel toltam ki belőle mindig a port. Sohasem volt tőle baja. Fa asztalra tettem a gépházat amin viaszos vászon volt, a porszívó meg lent volt a járdán a betonon. aztán az egy kb 5-6 éve bedöglött, azóta sűrített levegőt használok.
2019. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!