Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen technológiába ássam...

Milyen technológiába ássam bele magam mérnökinfó mellett?

Figyelt kérdés

Elsőéves vagyok mérnökinfó szakon (BME). Eddig nem igazán foglalkoztam semmivel sem a kötelező dolgokon kívül.

A programozás tetszik leginkább, bár eddig csak alapozó tárgyak voltak (matek, fizika, prog (C, C++, kis Assembly, Verilog).

Azt már most érzem, hohy a beágyazott rendszerek nem lesz az én világom.

A frontend tetszene, mert igényem van a kreatív munkára. De itt azt olvasom, hogy ehhez nem is kell diploma, nem a programozás legmegbecsültebb ága, nem fizet nagyon jól, stb.

Mindenképpen elvégzem az egyetemet. Megtanulni szinte bármit megtudok, de nem mindent szeretek is csinálni. Szerencsére elég szorgalmas vagyok, de nem tudom, hogy mihez kezdjek, pedig már itt lenne az ideje.


2019. márc. 24. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd meg másodévben a grafika tárgyat, és az talán tetszene :D
2019. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annak nagyon nincs jó híre :D :D Nem fűzök nagy reményeket hozzá.
2019. márc. 25. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!