Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a Windows...

Mi lehet a gond a Windows Update központtal?

Figyelt kérdés

Windows 8.1 volt a gépemen, de kékhalál miatt újra akartam tenni. A rendszer először a Windows 8-at teszi vissza, és Windows frissítések után, lehet upgrade-elnem WIndows 8.1. Tegnap megtettem volna, de valamilyen oknál fogva, a gépen 10 perc után lefagyott mindig, miután telepítettem a WIndows 8.1-et, úgyhogy most kezdtem előszől.


Most, hogy telepíteném a szükséges Windows frissítéseket a Windows8-hoz (amik kellenek, hogy letudjam szedni a 8.1-et), ha belépek a Vezérlőpultba, a Windows Update központot nem tudom megnyitni, mert loading-ol folyamatosan. Csak ez az egy ablak. Minden mást megtudok nyitni, most is erről a gépről gépelek.


Segítsetek kérlek, mert már csütörtök éjszaka óta ezzel szenvedek. Rosszabb, mint a kékhalálkor volt, mert attól még tudtam használni a gépemet. Köszönöm.



2019. márc. 30. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj win7-et, az az utolsó használható windóz. A frissítéseket pedig tiltsd le, több kárt okoznak, mint amennyitől megvédenek.
2019. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Windows 7 jó.
2019. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.
2019. ápr. 1. 19:39
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Azóta megtaláltam a probléma okát, gondoltam leírom, hátha még hasznát veszi valami.


Megint újra kellett telepítenem a rendszert, és megint előjött ez a probléma. A Bing nevű applikáció volt a ludas. Csak úgy találomra megláttam, letöröltem és azóta nem tapasztaltam semmit.


Nem is értem, hogy ez alapból miért települ fel a Windows-al (gondolom valami szerződésben vannak, vagy ilyesmi), azt meg végképp nem, hogy miért okozott problémát. Talán egy upate-el konfliktálódhatott, nem tudom.

2019. júl. 19. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bing a Micro$oft keresője. Természetesen megpróbálják ráerőltetni a felhasználóra, ahogy az összes többi szarukat. Egyébként én azzal még soha nem találtam meg semmit, amit kerestem.

Az könnyen lehet, hogy konfrontálódott egy update-tel.

2019. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2019. júl. 21. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!