Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart, míg a...

Mennyi ideig tart, míg a facebook munkatársai ellenőrzik, a személyazonosságom?

Figyelt kérdés
Letiltott a facebook, elég alaptalanul, nem tudom milyen alapon, lehettem én kamu face-nek titulálva, de mindegy. Így igazolnom kellett, hogy valósak az adatok. El is küldtem a személyim, ami ugye igazol. (igen lehet felelőtlenség, de sok képem van messengeren ami fontos) Valakinek esetleg tapasztalat, meddig tartott ez míg leellenőrizték?:)

2019. jún. 17. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan várunk most erre. Gondolom sokan küldtük most ezt el így lehet sok időbe fog telni. Ha egyáltalán felülvizsgálják én azon se lepődnék meg, ha nem.
2019. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj én sem lepődnék meg, illetve még sehol nem olvastam, hogy elküldte az iratait és utána azon kivül, hogy e-mailt kapott hogy várjon bármi történt volna :(
2019. jún. 18. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Bässzameg emberek tényleg ennyire kiszolgáltatják a hivatalos személyes adataikat egy szaros facebook fiókért? Tényleg ér ez annyit? A személyi igazolvány rohadtul nem olyan irat, ami a közösségi médiára tartozik. Ha rajtam kérnék számon, elküldeném öket a francba. Minden adatom hamis (volt?) és csak sandboxban voltam hajlandó belélpni. Ha ez nem felel meg nekik, kenjék a hajukra a szolgáltatásukat.
2019. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megértem amit te írsz is, de hülye voltam és ugy “mentettem” a képeim, hogy átküldtem magamnak és onnan néha nosztalgiáztam, így nem foglalt helyet sehol és megvoltak.Csak ezeket szeretném vissza kapni.
2019. jún. 18. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyes fényképeket sem okosabb dolog rájuk bízni. Vagy redundancia nélkül tárolni. Pláne online titkosítás nélkül.
2019. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell annyira személyes képekre gondolni :D szimplán nyaralások, szalagavatomról ballagásomról a képek amiket a szüleim csináltak ilyesmi. Amig foglalták a helyet a telefonomon, és lusta voltam dropboxot csinálni vagy google driveal megoldani. Mostmár bánom. De ezvan:)
2019. jún. 19. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!