Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi egy kezdő Junior Java...

Mennyi egy kezdő Junior Java fejlesztő reális bruttó alapbére?

Figyelt kérdés
Most voltam életem első állásinterjúján, és közölték, hogy minimálbér. Nem akarok kapcsinak tűnni, illetve milliomos lenni öt perc alatt, de egy pályakezdőnek is kevésnek tartom. Kinek mi a tapasztalata?

2019. jún. 26. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Átbasztak. 280-at bruttóban szerintem adnak átlagban, minimálisan pedig 220, 230. Azért ha junior is, egy java fejlesztőnek kell minimális tudás. A helyedben nem dolgoznék ott. Vagy ők is többet adnának, csak "kóstolgatnak", mivel látják hogy első interjú, kiváncsiak, alkudozol-e rá.
2019. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem minimálbér, osztom az elsőt. A helyedben garantáltan nem fogadnám el, nézelődnék még tovább.
2019. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 1. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!