Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gépcsomag alkalmas játékra?

Ez a gépcsomag alkalmas játékra?

Figyelt kérdés

[link]

Lényeg, nem akarok összevissza gépet, ígyis úgyis átbasznak, nincs monitorom, így ezért kell a csomag részben.

Alkalmas lenne játékra?

Ahogy néztem a fortniteot elvinne lazán, de én inkább maradnék MTAnál és SAMPnál, stb..



2019. júl. 25. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ez egy iszonyat rossz, gyenge vétel.
2019. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge gép, irodai felhasználásra elég nagyjából. Ennyi pénzből én szerintem valami 2.-3. generációs i5-öst és egy rx 570-est vennék használtan. Most nem számoltam ki pontosan, meg ugye attól is függ milyen ajánlatot tudsz elcsípni de kb max 10ezer forint felárért sokkal erősebb gépet tudsz így összehozni.
2019. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát figyeljetek, van lehetőség csomag átírásra, várnám akkor az ajánlatokat, hogy mit vennétek ki belőle/raknátok bele
2019. júl. 25. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:

ígyis úgyis átbasznak


wut?

2019. júl. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt ne vedd meg, harmatgyenge.
2019. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezek pl nem rosszak.

2019. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt a használt dolgot meg végképp nem preferálom.. Esetleg van olyan ami ÜZLETBŐL van és nem haladja meg a 60k-t?
2019. júl. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!