Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milért nem ismeri fel se a...

Milért nem ismeri fel se a windows se a biost az SSD m?

Figyelt kérdés
Próbáltam mindent, másik sata ba dugni és úgy se volt jó pedig müködő képes az SSD. Írták hogy sata vezérlőbe állítsam be de nekem olyan nincs a bios ban és amiket írtak hogy állítsak át semelyik másik fülön nincs, így néz ki: [link]

#Windows #BIOS #SATA #beállítás #SSD #nem ismeri fel az SSD
2019. júl. 26. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

próbáltad, hogy mindent visszaállítasz alapra a BIOS-ban, és pendrive-ra készítesz egy boot windowst (lemezt) és elkezdi e a windowst bootolni telepíteni? és feljön e már az a rész, hogy hová melyik partícióra szeretné telepíteni?


húzz ki minden mást ha van hdd azt is.

2019. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Újra tenni nem szeretném, de elvileg a biost nak látnia kéne így is, ha a bios nem látja a telepítő se fogja valószínűleg, se a kingston SSD maneger se a disk maneger nem látja, formázva lett az SSD másik gépben. De azért megpróbálom.
2019. júl. 26. 18:17
 3/19 anonim ***** válasza:
most itt az egész gép új kompletten? Az alaplap is?
2019. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

>> nem ismeri fel a windows a biost <<


Nem is tudtam hogy fel kéne ismernie.. :P

2019. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez se jó, nem új. 1 éves, az bios amúgy defaultra van állítva. A telepítő sem látja. Pedig semmi baja 100% hogy biost beáálításal van valami de nem találom mi mert nekem olyan fül amit írtak "Sata vezérlő" nincsen ahogy a mellékelt képen látható
2019. júl. 26. 18:44
 6/19 A kérdező kommentje:
Az ssd t nem ismeri fel, tudom hogy beállítással van a gond mert az SSD teljesen jó és a foglalat is, de nem találom mi lehet a baj
2019. júl. 26. 18:45
 7/19 anonim ***** válasza:

A bios default beállításait töltsd be. Vagy legalább tedd automatikusra az automata felismerést a portoknál. Dugd át több másik sata portba is.


Ha ez nem segít akkor fizikai meghibásodás van (kábelcsere javasolt)

2019. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ki lett próbálva müködik, több portba több kábelel be lett kötve egyik se érzékelte. Írtak valami megöldást de ott azt írták hogy a "Sata vezérlőben" kell átállítani biostban, de nekem nincs sata vezérlő biosban [link] Itt kénne lennie, de nincs ilyen.
2019. júl. 26. 19:03
 9/19 A kérdező kommentje:
Vagy ezek közül melyikben lenne? Végig néztem mindet amit írtak nekem az semelyik fülben nincs
2019. júl. 26. 19:04
 10/19 anonim ***** válasza:

Ilyet vettél? Fából vaskarika. ;)

[link]

2019. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!