Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milért nem ismeri fel se a...

Milért nem ismeri fel se a windows se a biost az SSD m?

Figyelt kérdés
Próbáltam mindent, másik sata ba dugni és úgy se volt jó pedig müködő képes az SSD. Írták hogy sata vezérlőbe állítsam be de nekem olyan nincs a bios ban és amiket írtak hogy állítsak át semelyik másik fülön nincs, így néz ki: [link]

#Windows #BIOS #SATA #beállítás #SSD #nem ismeri fel az SSD
2019. júl. 26. 18:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam másik gépben működik :D
2019. júl. 26. 20:42
 12/19 anonim ***** válasza:
Írj pls egy alaplap típust, mivel az alapján rálelnék a kézikönyvre és ki tudnám keresni mit kell állítgatni.
2019. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
motherboard h110m-a/m.2
2019. aug. 6. 16:06
 14/19 anonim ***** válasza:
Advanced fül (amiről a képet lőtted)--->PCH Storage Configuration--->SATA Mode Selection - itt jelöld ki, hogy AHCI. Kilépsz, mikor kérdezi elmented-e elmented és kész.
2019. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez se jó, nincs olyan opció hogy "sata mode" [link]

[link]

2019. aug. 6. 17:39
 16/19 anonim ***** válasza:

rakd vissza abba a gébe ahol formáztad ha windows 8/8.1/10 van rajta ha win 7 vagy régebbi van rajta akkor nem müködik ha win 8 vagy ujjab van akkor vezérlőpult tároloó helyek [link]


ott csinálsz ujat majt szintén ott törlöt ha megvan utána a win telepitő látni fogja

2019. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De nem akarok rá windowst telepíteni, csak használni szeretném tárolóként
2019. aug. 6. 18:18
 18/19 anonim ***** válasza:
ezze ugy fogod mivel igy olyan lesz mintha a régi gépet használnát semi sem fog megváltozni csak anyi hogy az uj gépeden lesznek a cucaid
2019. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem saját gépben néztem meg, hanem vissza vittem hogy rossz és bent előttem megnézték majd formázták a gépen win10 volt ahogy az enyémen, és nem látja a windows telepítő se.
2019. aug. 8. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!