Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tul magas a hormerseklet?

Nem tul magas a hormerseklet?

Figyelt kérdés

Ma kiprobaltam a GTA V -t a gepemen teljesen maxon azaz very high mindenen es a GPU 83 fok korul a CPU pedig 65 fok korul jart. Nem tul magas homerseklet ez? I7-9700k illetve 1080ti

A fps olyan 75-80 korul mozgott

Koszi!


2019. júl. 28. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis
2019. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Cpu teljesen normális a gpu se olyan vészes bár nem mind1 milyen hűtése van a kártyának milyen jól szellőzik a ház és milyen meleg van a szobában.
2019. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szoval a GPU-nal mi lenne az a hofok ami mar soknak szamit? De koszonom a valaszokat! Megnyugtattatok:)
2019. júl. 28. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Szelloztess mast nem tehetsz. Illetve nyáron nem erdemes jatszani vele mert eleve 40 fokok vannak oda kint es leolvad
2019. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szoval a GPU-nal mi lenne az a hofok ami mar soknak szamit? "


Ilyen kérdéseknél nyugodtan támaszkodj a gyártó oldalára (nem bántásból, de pontosabbmintha valaki benyögne egy random számot).


Maximum GPU Temperature (in C): 91

2019. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso: Köszi! Nemtudtam hogy, a gyártó is kiirja!:)
2019. júl. 28. 21:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyár van... ez ezzel jár, a szobában akár 30+ fok lehet, akkor nehezebb hidegen tartani a gépet mintha télen 18 fok van a szobában.


Javaslat: fúvasd ki a gépet sűríett levegővel a pormacskák ellen, és ne a padlóra tedd hanem az asztalra, akkor nem szívja fel a port. És legyen körülötte hely szellőzni.


De amúgy ezek a hőfokok még okésak, szerintem a GPU-k azok gyakram melegebbek (mert, több áramot vehet fel, és kisebb hűtőborda van rajta: egy CPU max bő 100 watt TDP, egy GPU lehet 250 Watt TDP is...)


szerintem csak 90 fok felett kezdj el aggódni, az alatt bírnia kellene. (illetve, amit a gyártó ír)

2019. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megegy kerdes, kiprobaltam egy nem annyira gepigenyes jatekot szinten 4k felbontasra allitva es azon is elegge felmegedett illetve 98% hasznalatot irt ki. Arra gondoltam, hogy az nemlehet hogy a gepen beallitasokban 4k felbontas nativon fut? Nemtudom mennyire szamit a hdmi kabel is de csak 1.4 es van jelenleg es a ha jol tudom az nemis tamogassa a 60hertzet 4k-n


De lehet teljesen mas valami terheli le a gpu-t. Esetleg ezt hogyan tudnam kideriteni? Amint kilepek a jatekbol mar megy is le a homerseklete.


Jelenlegi beallitas:

[link]


Csak ennel a 4k nal elerheto a 60 hertz tobbinel nem 30 hertzen pedig kegyetlen akadozos a kep valamiert :/


Koszi!

2019. júl. 28. 23:32
 10/11 A kérdező kommentje:
Valami tenyleg nem stimmel, 4k beállitasokkal elkezdtem jatszani a house flipperrel. 1 perc alatt 80 fokos lett a grafikus kartya 99% terheles alatt. Nemlehet igaz, hogy ez normalis :/ Ha levettem a felbontast 1080x1024 re akkor 60% os terhelesre leugrott. Egyébként a feladatkezelőben a 3D-t jelzi hogy oda kell a sok erő. Nem lehet, hogy valami elindul még mellette? MSI Afterburner-el kilehetne valahogy iratni ezt?
2019. júl. 29. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!