Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Ryzen 5 3600 pont azonos...

A Ryzen 5 3600 pont azonos árban van a Ryzen 7 2700x-szel, melyiket érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem a teszteket a Ryzen 5 3600 picit gyorsabb játékok alatt 5-10 fps, viszont a Ryzen 7 2700x meg a többmagos tesztek alatt van előnyben. Amatőr youtuber vagyok, szoktam vágni videókat, gondolkodtam játékok streamelésében is. Megéri az a a + 2 mag hosszútávon még ha veszítek 5-10 fps-t a játékok alatt?

2019. aug. 1. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy gépről akarsz játszani akkor semmiképp ne menj 8 mag alá. Akkor a 12 magos Ryzen 9 lenne a legjobb igazából de gondolom az már sok lenne. Úgyhogy szerintem a 2700x et vedd most.
2019. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
*Játszani és streamelni az lemaradt
2019. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3600 játszani jobb, 2700x pedig streamelni, ha mindkettőt akarod csinálni akkor 3700, vagy felette. Vágáshoz elég mindkettő, jobb oda is a 2700 de egy 40 perces renderelésnél legfeljebb 5-7 percet ver rá a 3600 ra. Azt neked kell tudnod hogy személy szerint mit tartasz fontosabbnak, én kiköhögném a 3700 felárát ilyen felhasználási területen(de tökéletes streamhez jó minőségben tényleg kell a 3900). Ha meg csak ez a kettő jöhet szóba döntsd el melyik területen kötsz kompromisszumot.
2019. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még rágodom rajta egy kicsit, sajnos ez a kettő van abban az árban amennyit ki tudok adni most új hardverre. Mindenkinek ment a zöld ujj!
2019. aug. 1. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
én a helyedben 3600 venném és ha komolyan akarsz streamelni akkor meg beszerzel egy kisebb gépet streamer gépnek ez a legjobb megoldás nem vesztesz fps-t sem
2019. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 ennél nagyobb baromságot nem is mondhattál volna, egy kártya amivel tudna rögzíteni önmagában többe kerülne mint a jobb proci felára, amivel épp olyan jól tudna streamelni. Vagy hogy gondoltad, hogy a másik gépen is megoldja szoftverből? Csak mert akkor még drágább lesz a dolog. Azért csinálták ezt sokan mert az intel pofátlanul túlárazta a négynél több magos procijait, nem azért mert ez olyan rohadt okos megoldás lenne.
2019. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
#6 ha hülye vagy akkor szerintem ne dumálj és igen sokkal jobb megoldás mint ugyan arról a gépről nyomni és írtam ha komolyan veszi tehát nem csak hobbi szinten akarja akkor. Ha meg hobbi szinten van akkor meg bővel el lesz a 3600-al.
2019. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!