Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem töltődik a laptopom?

Miért nem töltődik a laptopom?

Figyelt kérdés
Egy nemrégi kirándulás során miután a laptopot áramra kapcsoltam a szálláson, először ki-be kapcsolt a töltés, majd egyáltalán nem töltött, egész egyszerűen mintha be sem lenne dugva, az indikátor led sem világít. Miután hazaértem, feltettem tölteni, ment gond nélkül, most szüleim házában megint csak nem érzékeli. Átnéztem a kábelt és a csatlakozásokat, nem hiszem, hogy azzal lenne a probléma, az aksi és a töltőblokk sem tűnik kiégettnek.

2019. aug. 2. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kontkathiba gyanús. Vagy a kábel tört meg, vagy az aljzat forrasztása adta meg magát. Persze lehet akku probléma is. Szedd ki az akkut, csak töltő legyen csatlakoztatva és úgy indítsd a gépet. Ha indul, akkor a táp rendben
2019. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam aku nélkül indítani, nem hiszem, hogy kontakt vagy törés hiba lenne, mivel ezelőtt 2 napig bármiféle gond nélkül ment, inkább úgy tűnik, mintha különböző konnektorokra lenne érzékeny.
2019. aug. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!