Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak? Nem töltődik a...

Mit csináljak? Nem töltődik a laptopom és be se kapcsol. Mármint teljesen lemerült a gép és most nem lehet feltölteni és így be se kapcsol.

Figyelt kérdés
Szerintem attól lehet hogy akartam csinálni egy hordozható aksit telóhoz és a gép USBjéről töltöttem. És gondolom nem méreteztem az ellenállását és valami elszált a gép alaplapjában. Ez szervizben javítható? Persze nem garanciálisan mert én basztam el de meg lehet elvileg javítani vagy lőttek az egész notebooknak?

2016. nov. 6. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A gép USB-jéről telefont tölteni teljesen normális dolog, se a gépet, se a telefont nem károsíthatja. Valami más van ott.


Először nézd meg, ad-e a töltő áramot. Ha ad, dugd rá a gépet, és hagyd úgy egy darabig. Ha nagyon le van merülve, nem feltétlenül reagál azonnal.

2016. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a tolto ad aramot. most meg meg mindig ki van kapcsolva de a proci melegszik es sipol. de a ventillator nem megy. az aksit meg nem merem kivenni a garancia miatt.
2016. nov. 6. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sípol, akkor keresd ki a neten az adott típusnak a hibakódjait, és vesd össze. Ez a sípolás lényege, olyan, mint egy morse kód.
2016. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem ugy sipol hanem zümmög. hallatszik hogy áram alatt van, de olyan nem egészséges hangja van.
2016. nov. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!