Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek van tapasztalata az...

Bevagokrugva64 kérdése:

Valakinek van tapasztalata az Asus TUF FX505DU-val való videóvágással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez egy gamer laptop ryzen-3750h processzorral és gtx1660ti videókártyával. Nincs szükségem a jobban megéri a pc kommentekre, mivel tisztában vagyok vele, de én egy erőteljes laptopot szeretnék.

2019. aug. 4. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg erre is vehetsz egy pillantást. A ROG széria valamivel komolyabb mint a TUF. Jobb anyaghasználat jobb hűtés stb. De persze ahogy akarod. És igaz nem ryzen 7 3750h hanem i5 9300h val rendelkezik de körülbelül ugyanazt a teljesítményt hozzák. Mind a kettő 4 mag 8 szál. A Ryzen 12nm 35 W TDP tehát kevesebbet fogyaszt jobb integrált videókártya (nálad ez nem igazán fog számítani mert ott a 1660 ti) 2400MHZ ram támogatás. Az Intel 14nm 45 TDP fogyasztás gyengébb integrált videókártya, magasabb órajelű ramokat támogat 2666 MHZ. Összegezve az Intel 9300h minden tesztben vagy ugyanolyan vagy magasabb teljesítményt hoz mint a 3750h. Én a Rog Laptopot venném. Én asztali palettán a ryzent imádom, de még mobil processzoroknál még nem kezdtek el igazán beindulni ezért EBBEN az esetben szerintem a 9300h val is jól fogsz járni.


Itt egy teszt nézdd meg ha szeretnéd. Az Aljára tekerj ott vannak az eredmények. Remélem tudtam segíteni.

[link]

2019. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. :) biztosan befolyásolni fogja a döntésem.
2019. aug. 12. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!