Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya csere után a...

Videókártya csere után a képernyő nem kap jelet, hogyan tudnám megoldaini?

Figyelt kérdés

Na szóval idáig egy Gigabyte gt730 volt a gépemben, most vásároltam egy GTX 750ti-t és nem küld jelet a képernyőnek (no signal). DVI-VGA átalakitóval csatlakoztatva.

Be van dugva a 6 pin-es tápkábel, áramot kap, a ventillátorok müködnek rajta, de mégsem ad jelet.

Visszaraktam, a régit és azzal müködik.


Kérlek segitsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. aug. 5. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

és a régihez is kellett átalakító?


Nincs valami haverodnak egy HDMI csatlakozós monitorja? csak kipróbálni

2019. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A régihez nem kellet, azon volt VGA csatlakozó. Azon gondolkodtam, hogy beszerzek egy HDMI-VGA átalakitót. Amúgy nincs egy haveromnak se :(
2019. aug. 5. 20:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy, volt BIOS reset, CMOS reset, RAM-ok egymásközti cseréje, egyik sem segitett.
2019. aug. 5. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki haverod gépeben a 750-eset ha ott tsem megy akkor esélyes hogy hibás kártyát vetél .
2019. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

"Visszaraktam, a régit és azzal müködik."

Estleg nem azért van így, mert a régihez van fent a gépen a driver, az újhoz pedig nincs feltéve?

2019. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség nem tudom ki találta ki ezt a baromságot, most gondolj bele veszel egy gépet nincs rajta op rendszer semmi

attól még ad képet.

2019. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Alapból a drivert nem tudom feltelepíteni a videókártya nélkül, mert a varázsló nem találja a kompatibilis kártyát, amint meg berakom nem ad jelt, csak egy pár pillanatra a biosos cuccot, aztán semmi. A BIOS-ba sem tudok belépni. Amikor meg kikapcsolom a gépet eltolódva előhozza a kikapcsolási képernyőt...
2019. aug. 7. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy még aktuális-e, de ha igen akkor nézd meg a monitorodat is, hogy milyen, a monitor felbontására gondolok, ugyanis a 750ti nem támogat mindenfélét, csak a 16:9, azt hiszem, szóval lehet monitort kell cserélned. :( ezért gondolok erre, mert nekem pont ugyan ez a problémám volt amikor vettem egy 750ti-t pár évvel ez előtt, és akkor monitort is kellet cserélnem.
2019. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen aktuális a probléma, igen 16:9-es monitorom van, ami Full HD (1920x1080). Jöhetnek még válaszok!
2019. aug. 17. 10:36
 10/10 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom a problémát. Vásároltam egy HDMI-VGA átalakitót, azzal megy!

Köszönöm mindenki válaszát!

2019. szept. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!