Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik Windows a...

Szerintetek melyik Windows a legjobb?

Figyelt kérdés
PL: 10, 7, 8, 8.1 XP, Vista.....

#Windows #Windows XP #Windows 7 #Windows 8 #Microsoft #Windows Vista #Windows 10 #Windows XP AZ ISTEN :D #Ősrégi win95 #FreeDOS! XD
2019. aug. 6. 12:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

#10 -es: van választási lehetőség, megszoksz / megszöksz. :-D

Vagy elfogadod hogy fél évente MS rajtad teszteli az üzleti - céges előfizetőknek fejlesztett rendszer újításait.

Vagy áttérsz egy másik platformra, ami átállás idején hozz legalább annyi bosszúságot, mint az előbbinél egy hibás frissítés következtében összeomló rendszer.

Én végül megtért a pingvinek földjére, jó 3-4 évig tartott a teljes átállás, mire minden tekintetben kukáztam a Windows -t és már Wine -n se bohóckodom a Windows -os dolgokkal. :-D

2019. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a win 7 ulti jött be leginkább, de a '98-at is nagyon szerettem. A 10-et már régen próbáltam, akkor nem tetszett, de már biztos jobb.
2019. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Win10 grafikus felülete túl puritán, kidolgozatlan a 7-hez képest. A 8-at nem ismerem. Több ablakot át sem alakítottak az új stílusra, hanem maradt a régi. Furcsa, hogy bizonyos beállítási ablakok sötét háttérrel rendelkeznek, mások fehérrel. Funkciókban biztos gazdagabb, de külső megjelenésben számomra egyértelmű visszalépés a Win10 a 7-hez képest.
2019. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 MolotovPunk ***** válasza:
91%
Eredeti Windows 7 vagy eredeti Win8.1 a legjobb.XP is jó volt régebben.10 a leghitványabb és legkiszámíthatatlanabb rendszer.A tízes válaszolónak meg üzenem.Winf_s 10 nélkül is el lehet lenni.Windowsokon kívül is vannak más operációs rendszerek.Linux,Ubuntu.Stb.
2019. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#10 Igazad van!


Asus VivobookX542U Win10 volt rajta. Felteszem a win7-et.

Nem megy az egér se a laptopos, se a normális egér, nem reagál. Úgyhogy tényleg nem valami jó, de ezt kell szeretni :/

2019. aug. 23. 09:42
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Alaplapi chipset drivert és USB drivert integrálni kell a telepítőbe.
2019. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 hypno ***** válasza:
85%

Komolyan kíváncsi lennék arra, hogy ki az a kretén, aki egy ilyen kérdésre adott szubjektív választ lepontoz.


Ha az idiótának más verzió jó, az a szíve joga, de itt nincsenek rossz válaszok.

2019. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
#hypno: Ezzel ne is foglalkozz, vannak akik minden olyanra ami nem az ő piciny világukat képezi, rányomnak a piros mancsra.
2019. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

#17 ez már csak ilyen.

Nézd meg leírtam normálisan a 10. válaszomban hogy velem mi a helyzet, erre 0%-ra pontozta 2-3 hülye gyerek a válaszom.

Pedig ezek a tények, nincs választási lehetőséged win-be ha modern hardvereket használsz amit már a 8.1 sem támogat.

Erre a #11 megírja hogy térjek át Linuxra... még csak nem is a kérdésre válaszol, de az elvtársai természetesen egyet értenek vele.


A másik ilyen érdekesség, mikor valaki leírja hogy egy drágább monitorja vagy konfigja van, 100% hogy a sok irigy lepontozza.

Ugyan ez az AMD-nél, van pár AMD búzi 0-24 az oldalon, és aki egy kérdés alatt intel-t vagy Nvidia-t mer ajánlani annak garantált a lepontozás.

2019. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
58%

#19: A 11 és 18 -as én vagyok, nem tudom miért pontozták le a 10 -es válaszod, én csak annyival egészítettem ki a véleményed, hogy van egy "megszöksz" lehetőség is. :-D


De amiket felsoroltál, arra találni még rengeteget, pl. vannak Apple hívek is, akiknek ha azt mered írni hogy játékra ne Apple gépet vegyél megesznek keresztbe. :-D

2019. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!