Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo thinkcentre m73 sff...

Lenovo thinkcentre m73 sff teljes átalakítás lehetséges-e?

Figyelt kérdés

Üdv , van egy lenovo thinkcentre m73 sff típusú pc-m és most jutottam el odáig , hogy teljesen feltuningoljam a gépet ha lehet ilyet mondani . Az elképzelés a következő , beszerzek egy normális méretű gépházat és alkatrészeket. Egy MSI Radeon RX 580 8GB GDDR5 256bit PCIe típusú gpu-t néztem ki. Gondolom elkerülhetetlen , hogy egy normális alaplapot is beszerezzek , még nem tudom , hogy milyet válasszak és ebben kérnék segítséget . Lehetőségeim szerint max egy olyan 25ezret tudnék költeni az alaplapra. A többi alkatrészt sikerült kiválasztanom , azzal nem lesz gond. Összefoglalva ami kérdéses . Lehet e ilyen típusú pc-t ilyen módon átalakítani és ha igen akkor milyen alaplap éri meg számomra a legjobban kb 25ezer forintért.

A válaszokat köszönöm!


2019. aug. 8. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem felújítás, hanem csere, aminél a régiből megtartasz pár alkatrészt.
2019. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhm , igen egy kicsit félreérthetően fogalmaztam . De akkor az a lényeg , hogy megvalósítható , ugye?
2019. aug. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!