Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem tesznek DVD írót a...

Ha nem tesznek DVD írót a gépekbe, mivel telepítik a Windowst, drivereket?

Figyelt kérdés
Régi gépem van. Most szeretnék újat venni. Nem nagyon vagyok jártam ebben. Azt látom hogy egy mai összeállíttott játékgépekben nem igen tesznek DVD írót. Viszont akkor hogyan teszik fel a rendszert, drivereket hoisz az lemezen van?
2019. aug. 10. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező lemezen lennie. A telepítő egy adathordozón van, az adathordozó pedig bármi lehet amiről a PC képes bootolni, akár egy flash meghajtó is (pendrive). Régen is csak azért volt lemezen, mert az volt a legelterjedtebb adathordozó a 2000-es években.
2019. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha veszek drivert, videokarit annak lemezen lesz a drivere és egyéb utilites programja. Hogy teszem fel dvd író nélkül? a Windows is lemezen van
2019. aug. 10. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A drivereket le lehet tölteni netről, a win és egyéb rendszerek telepíthetők usbről, hálózatról is.
2019. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rendszert tudsz usb-röl is telepíteni. (Power iso-val pl.) A drivereket meg le lehet szedni a gyártó honlapjáról.


Bár most kinek mi egy sima optikai drive 4-5 ezer.

Most ha ez ekkora gond (hogy nem értesz hozzá) ezen nem éri meg spórolni. Szerintem.

Nekem is a mai napig van egy ASUS BW-16D1HT-m.

2019. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy hálózatról letöltöm a Windowst?


Pár éve még lemezről tettem fel. Én csak ezt ismerem.

Lemezről lehet windowst másolni pendrivera?

2019. aug. 10. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Letöltöd a microsoft oldaláról és azt írod pendrive-ra de ezt is megcsinálja helyetted az oldal.


[link]


A videókártyához kapott lemezen amúgy sem a legfrissebb driver van tehát azt meg a VGA gyártó honlapjáról szeded el és teszed fel.

2019. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Windows-t ma már pendrive-ról telepít mindenki. Egyéb hardver mellé kapott driverről pedig elmondható hogy elavult és/vagy felesleges, a Windows vagy automatikusan feltelepíti, vagy ha nem akkor le kell tölteno a netről. Énb8 éve nem fogtam a kezembe lemezt, pedig tettem össze pár gépet és telepítettem.
2019. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!