Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Vettem egy új SSD-t a gépembe, felraktam a windows-t drivereket mindent ahogy eddig, de most valamiért néha elkezd akadni, mi lehet a gond?

Mappákra is ki írja néha hogy nem válaszol, eddig még sosem csinált ilyet. Ráadásul rettentő lassan tölt be.

Gép specifikációi:

Operating System

Windows 10 Pro 64-bit

CPU

AMD A10-7870K

Godavari 28nm Technology

RAM

8,00GB Single-Channel DDR3 @ 930MHz (10-11-10-30)

Motherboard

ASUSTeK COMPUTER INC. A68HM-K (FM2+ )

Graphics

LG FULL HD (1920x1080@60Hz)

Generic Non-PnP Monitor (1280x1024@60Hz)

2047MB NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (Gigabyte)

Storage

447GB KINGSTON SA400S37480G (SSD)

149GB Western Digital WDC WD1600AAJS-08L7A0 (SATA)

Optical Drives

HL-DT-ST DVDRAM GH24NSD1

Audio

Realtek High Definition Audio

Keress kérdéseket hasonló témákban: SSD, hardver, lassú

febr. 11. 23:24  Privát üzenet  

A válaszok
Félve kérdezem meg az ssd magyarországi boltból van, papír, gari stb? Tehát véletlenül sem ebay, vagy ali?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 12. 07:56 Privát üzenet
Dvdből kivetted a lemezt? :D

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 12. 08:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az eMag-ról rendeltem

# 3/4Időpont febr. 12. 20:44 Privát üzenet
Akkor másik gépben próbáld ki, ha ott is rossz, akkor 14 napos elállás. Ha kifutottál belőle, akkor gariztasd.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 13. 10:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amikor bekapcsolnám a Laptopom (hallom ahogy zörög és bekapcsolna) pittyen egyet és azonnal abba marad minden .10 perc szórakozás után végre bekapcsol . Asus 552c típusú lapos ....
Ha írok egy emailt, vagy bármit a neten, a képernyőn csak késve jelennek meg a betűk, nem a leütéssel egyidőben, mint ahogy az normális lenne. Wordben soha nincs ilyen gond....
Nos van egy nivida geforce gts 8800 512mb-videokartyám nos be tettem a gépembe és össze raktam minden ahogy kellet be kapcsoltam nem adott fel képett de a ventilátor forgott de...
Üdv. Nemrég beszereltem a laptopomba egy SSD-t, a HDD-t meg beszereltem másodlagos adattárolóként, viszont nem működik úgy, ahogy kellene. Bővebben lent. Mi lehet a gond?
Adott egy Windows 7 laptopon, Canon digitális fényképezőgép, eddig gond nélkül ment a képfeltöltés, felajánlotta az importálást, ahogy csatlakoztattam. Most nem ismeri fel a...
A régi gépemnek a hűtőjét leszedtem és kiporoltam. A procihoz nem nyúltam. Összeraktam vissza. A gép elindul de nem jön be semmi kép. Azt hallom hogy a vinyó kattan egyet ahogy...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!