Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet válasszak munkára?

Milyen gépet válasszak munkára?

Figyelt kérdés

Elsősorban grafikai programok (Photoshop, Indesign, Illustrator) használatára szeretnék valami erős gépet.

Ryzen felé húzok, a büdzsé olyan 370 körül max.



2019. aug. 13. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Memorianak jobb lenne ez: [link]
2019. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mind a két modul ugyanolyan szóval, még az ára is, szóval azt vedd amelyik olcsóbb
2019. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Viszont a corsair mar evek ota beelozte a kngstont.
2019. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigieket!


MSI alaplapot én is néztem, régen tök jók voltak nem tudom most milyenek mert csak az Asus-t, meg Gigabyte-ot tolják...


Az egyik memória modul 1.2 V, ez nem kevés? Volt anno Corsair memóriám csak L-es széria ami állandóan kifagyott... FSP tápegységnél jobbat gyárt a cooler master? Attól félek 16GB kevés lesz..

2019. aug. 13. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha akarod akkor Asus alaplap is lehet. Az általam ajánlott táp csak úgy lett kinézve hogy gold legyen, moduláris, japán kondezátoros, stb... és elég jó árban van. Persze Seasonic vagy FSP is lehet helyette.

Aztán a ramoknál a Kingston a Corsair a G.Skill ugyanolyan jók. Azt válaszd ami az olcsóbb adott specifikációk alapján azt kész.


Egy másik asus alaplap: [link]


Egy másik táp: [link]


Másik ram 32GB: [link]

2019. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!