Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új laptop vásárlása előtt...

Új laptop vásárlása előtt állok. Két modellt néztem ki az egyik Geforce 1650-el a másik Geforce 1660TI szerelt. Melyik érné meg jobban szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb 70 ezer forint a különbség két készülék ára között, a vidkarin kívül teljesen ugyanaz a két gép.


Szerintetek megér ennyit pluszba a 1660TI?


Nekem az nem fontos ,hogy minden játék ultra beállításakón fusson. Full hd közepes grafikán bőven elég.


Illetve a másik kérdésem, hogy szerintetek szükséges e 16 gb-ra bővíteni az új gépet?


Előre is nagyon köszönöm a segítséget!


2019. aug. 15. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, mekkora felbontású a kijelző. Ha van 1080p, akkor kell a 60-as, ha annál kisebb, akkor elég lehet az 50-es végű is.


16 giga memória alap manapság, annál kisebbet venni nem nagyon érdemes, mert egy szál böngésző megeszi az egészet. Bővíteni viszont laptopot nem feltétlen lehet, sokszor rá van minden forrasztva. Érdemes úgy venni, hogy már eleve rendelkezik a kívánt paraméterekkel.

2019. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nincs olyan laptop amiben GTX 1650 es kártya van és FullHD alatt van a kijelző felbontása. Mindenképpen az 1660ti vedd, sokkal erősebb és a mai játékokhoz kell a hardver.

És egy ilyen kategóriás Gaming laptopoknál már bőven nem integrált a memória modulok.


Ez a laptop jó lesz még egy ram modullal:

[link]


[link]


Meg egy op rendszer kell alá azt kész

2019. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a vàlaszokat!


Tetszik a linkelt laptop.


Én meg ezen is gondolkodom.


[link]


Vagy a Ryzenes gépek felejtősek?

2019. aug. 15. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ajánlottam a ROG laptopot mert jobb anyaghasználatú és jobb hűtésű mint a TUF széria. A Ryzen 3750h is egy elég kó processzor, sok különbség nincs közte és a 9300f között. Mind a kettő 4 mag 8 szálas. A ryzen picivel kevesebbet eszik, Az Intel támogatja a 2666 MHz-s ramokat. A tesztek alapján az Intel vagy ugyanolyan teljesítményt hoz mint a ryzen, vagy többet tud. Ebben az Esetben a ROG Új Inteles gépet ajánlom neked. Asztali palettán viszont egyértelmű hogy ryzen.
2019. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. aug. 16. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!