Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy olyan kerdesem lenne...

Zomed kérdése:

Egy olyan kerdesem lenne feletek, hogy adott egy laptop ami eddig 4 GB 1600 Mhz ddr 3 rammal futott 64 bites rendszerrel, es bovitettem egy szinten 4 Gb 1600 Mhz-es ddr 3-as rammal, de a masik ram slotot nem latja egyaltalan a laptop. (? )

Figyelt kérdés

Minden chipsett friss es naprakesz. Jok a ramok kilett probalva mas gepen, es az alaplap is tamogatja a 8 Gb-ot.

Az a kerdesem, hogy esetleg egy win ujra telepites megoldana-e a problemat? Csak mert bios frissitesbe nem szeretnek belevagni

(Trollok kimeljenek.)



2019. júl. 4. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megcseréled a két ramot, akkor sem jó?

Nekem volt ilyen problémám Lenovo laptopommal és így működik.

2019. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A masik ram slotba el se indul a gep mind1 milyen ramot rakok abba bele, olyan mintha kilenne kapcsolva (vagy kilenne egve, amit nem igazan hinnek mivel eloszor lett hozzanyulva)

Biosba sem latom a 2 ramot ha belerakom oket, ezert gondoltam arra higy esetleg op rendszer ujratelepites segithete?

2019. júl. 4. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha BIOS-ban sem látod a ramot, akkor az újratelepítés sem fog segíteni, nagy valószínűséggel a slot lesz a hibás.
2019. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!