Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyám kicsit nagyon...

Videókártyám kicsit nagyon melegszik vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Asus Strix RX 560 4GB-ról lenne szó. Rainbow Six Siegében high grafikán 75°C-os. Ez a maximum. Ez soknak számit? Más játékokban nem megy ez fölé. Múltkor 73°C volt a maximum de most feljebb is ment.

2019. aug. 15. 18:09
 1/5 anonim válasza:
Nemtudom, de nekem amikor nekiállt gyengélkedni, letöröltem róla a port belül, utána megint jól működött, egy próbát megér.
2019. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében teljesen normális, 85°C alatt normális (biztonságos) értéknek mondható GPU esetén.

Ha nagyon zavar, porold ki a gépházat+hardvereket, illetve csinálj egyedi ventilátor profilt a kártyádnak. Az utóbbira vannak különböző programok, én az MSI Afterburner-t ajánlom.

2019. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
MSI-t aktivan használom játékoknál. A gépházam eléggé tiszta. Nem porosodik mivel jó helyen van. Videókártya sem porosodott szóval nem tudom :D
2019. aug. 17. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami teljesítményt ad le az hőt is termel ennyi az egész. Amúgy az amd kártyák mindig jobban melegednek azért is ilyen magas,de semmi baja nem lesz tőle.
2019. aug. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Videokártyánál teljesen normális terhelés alatt a 75 C.


Az enyém most épp 63, de csak internetezek és nem játszok.

2019. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!