Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet e orvosolni vagy kuka?

Lehet e orvosolni vagy kuka?

Figyelt kérdés
Tegnap játszottam a pubg-vel és kiakadt a gép konkrétan csak újra indítani tudtam megtettem (ilyen még nem volt hogy kiakadt igy) és utána kiírta mikor elindult a gép a monitoron hogy no signal (ugye nincs jel) Na most monitor biztos jó. Viszont szerintem a videokártya kuka és ebben kérném a segítséget hogy télleg az e? Egy 1050-ről lenne szó, nincs gari.
2019. aug. 17. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy másik videokártyával, vagy az alaplapival. Ha ezekkel jó, akkor a 1050-ed kuka.
2019. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapod tipusa? Mert valoszinuleg az vagta haza. Tapot cserelni kell ha silany minosegu.
2019. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Másik videokártyával nem tudom,

Floston 550 w-os tápom van.

2019. aug. 17. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, igen

Életemben nem hallottam erről a tápról. Árukeresőn kemény 7.000 forintért van fent.

Besorolása nincsen, teszteket sem nagyon találtam.

Ismert szóbeszéd, de tápból ilyen névtelen termékeket egyenesen tilos venni, mert az egész konfigot sírba rakhatja.

Azon kívül, hogy a feltüntetett 550W teljesítmény nem valós, a különböző ágakon nem tudja leadni fixen azokat az értékeket, ami egyébként rá van írva.

Rossz minőségű anyagokból készül, ezért ilyen olcsó, illetve az alapvető védelmi rendszerek hiányoznak belőle.

Habár a 1050-en nincs külön tápcsatlakozó, így nem biztos, hogy ennek a következménye, ha tönkrement.

Mindenesetre az előbb ajánlottakat valahogy próbáld meg, vagy vidd el egy haverodhoz a kártyát, és teszteljétek.

Illetve a tápot is cseréld, nehogy szomorú vége legyen.

2019. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)!
2019. aug. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!