Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Ryzen 5 2600-as processzor...

Egy Ryzen 5 2600-as processzornál ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Nem régen újonnan vettem egy Ryzen 5 2600-as processzort. Letöltöttem hozzá a Ryzen Master programot ami az edc értéket magasnak mutatja. Kép:


[link]


Utána néztem interneten , találtam rá megoldást , az energia sémánál kellett beállítani hogy a processzor minimum értéke 5% legyen 90% helyett. Videó róla :

https://www.youtube.com/watch?v=eooTin5GMN4


Ezután ezt írja a ryzen master

[link]


Ez mind szép és jó , viszont ha jobban terhelem ugyanugy felmegy 99-re. A kérdésem az lenne ,hogy ez normális a processzornál ? Félek tőle , hogy emiatt károsodhat. A bios friss az alaplapon. A konfigom további összetevői.:


Táp: FSP Hyper 600W 85+ (új)

Alaplap: Gigabyte AB350 gaming am4

Processzor: Ryzen 5 2600 3,4ghz stock(új)

Vga: Aorus Rx 570 4gb oc

Ram: Crucial ballistix 16gb ddr 2400mhz~2933mhz 1.35v

Válaszokat előre is köszönöm.


2019. aug. 18. 14:38
 1/1 krisztian2 ***** válasza:
A windows kiegyensúlyozott energiaellátása van alaphelyzetbe állítva. Ryzen sorozatnál azt hiszem az amd ryzen kiegyensúlyozott tervre átállíthatod. Megnézheted úgy.
2019. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!