Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon IP3600 nyomtató utángyár...

Canon IP3600 nyomtató utángyártott patronok cseréjéhez kéne segítség!?

Figyelt kérdés
Canon ip3600-as nyomtatómból kifogytak a színek. Vettem utángyártottat és kicsrélgettem a chippeket meg minden, de egyszerűen nem ismeri fel. Van h csak egy színt nem ismer fel, van, hogy egyiket sem. Most vághatom be a sarokba alighasználtan?? Mert az eredeti k* drága...:S
2011. máj. 25. 15:07
 1/2 anonim válasza:
Biztosan jól helyezted át a chippeket? én is utángyártottakat vettem az ip3600-osomba és áttettem a chippeket, egyből felismerte őket és szépen nyomtat.
2012. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 butorvilag válasza:

Nem kell bevágni a kukába! Vegyél utángyártott chip-es patront! Valamivel drágább, mint a chip nélküli, de lényegesen olcsóbb mint az eredeti! Elég csak azokból a színekből amit nem ismer fel! Tedd félre a chip nélküli patronod, lehetőleg jól zárd le, nehogy beszáradjon, aztán, ha kifogy a chipes patronod, akkor arról rakd át a chipet!


Nálam rendszeresen előfordul, hogy miután kifogy valamelyik chip megadja magát! Van, hogy a chip reseter helyre hozza, van, hogy az sem segít rajta! Én azt szoktam csinálni, hogy mindig tartok itthon egy garnitúra chipes utángyártott patront, Ha van időm akkor a chip nélkülit rakom bele, és ha valamelyik patronnál gond lenne az átrakott chippel, akkor azt visszacsomagolom, és beleteszem az utángyártott chipes patronból azt az egyet, amelyikkel gond volt! Legközelebbi cserénél már arról rakom át chipet arra, amit az előző cserénél visszacsomagoltam!


Tökéletesen működik! Aki chip nélküli patronnal nyomtat, néha bele kell kalkulálni, hogy időnként utángyártott chipesre is szükség lesz!


Nyomtatással kapcsolatos egyéb tanácsokkal keress meg a butorvilag@gmail.hu e-mail címen! Vigyázz, nem com, az nem hozzám érkezik! Ha Budapesti vagy akkor még olcsóbban is segítek patronhoz jutni! Olyan helyen szoktam tintát venni, ahol csak kereskedők vásárolhatnak! Tavaly nyáron 18 db patront vetem 3574 Forintért CLI-8 CLI-521. Írj e-mailt, ha érdekel!

2013. márc. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!