Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD RX 460 videokártyám...

Az AMD RX 460 videokártyám nem működik újraindítás után. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A monitor nem kap jelet, csak ha az alaplapba dugom a HDMI-t. Belenéztem a gépházba indítás közben, és a kártya hűtése sem üzemelt. Javítható probléma?


Kicseréltem egy tartalék GT520-ra, és az tökéletesen ad képet, szóval a PCI csatlakozó problémát kizártam.



2019. aug. 22. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha teheted, próbáld ki egy másik alaplapban is.
2019. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
9%
Az alaplapod támogatja a PCIe 3.0-t?
2019. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Sajnos nem tudom megoldani.

2. A kártyát már másfél éve probléma nélkül használom, egyedül a probléma előtt pár órával tapasztaltam egy random újraindulást, szóval a PCI-mmel szerintem semmi gond.

2019. aug. 22. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
#2: Mivan? Akár régebbi pcie aljzatban is működik. Miköze ahoz, hogy nem ad képet ha nem pcie 3.0-ás lapabn van??? Inlább ne válaszolj ha nem vagy képben. Ha jól vettem ki, korábban működött a kártya. Ha a pcie csati kizárva, marad amit első írt.
2019. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oh hamarabb írtál mielőtt elküldtem.

Akkor bizony a kártya adta meg magát.

2019. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Túlmelegedéssel sosem volt problémám, a hűtés is tökéletesen működött mindig. Van esély rá, hogy szervízben javítható?
2019. aug. 22. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Először taposd bele a VGA-dat mégjobban a foglalatba, nálam egy régi P45-ösnél kijárt a kártya a foglalatból és akkor egyszerűen nem indult a gép.

Próbáld ki másik gépben a 460-at, ott hátha megy.

Ha nem jó, akkor a kártya a ludas. Ha nincs rá garancia, nem érdemes javíttatni, esetleg meg lehet próbálni megsütni, nincs vesztenivalód.

2019. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Esetleg nem egy driver frissítés miatt indult újra a gép?
2019. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!