Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer aspire 5 laptophoz hol...

Acer aspire 5 laptophoz hol találok oyat drivereket amik jók?

Figyelt kérdés

Most vettem egy acer aspire 5 a525-52g-58kw laptopot

a acer oldalán megtaláltam a drivereket de nem tudom mindet telepíteni és így a gyors billentyűk se működnek hiába nyomom a fin gombot hozzá. Driverek is elég régi verziók hozzá


2019. aug. 24. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Tölts le DriverBoostert, az összevadássza és feltelepíti neked a drivereket.
2019. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

#1 Nem csak drivert szed le hanem egy adag virust is :D


Ahelyett hogy felrevezeted kerdezot jobb lenne gyarto oldalat ajanlani onnan letudja szedi az illesztoprogramokat.

2019. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
#2 A gyártó oldaláról leszedett driverek általában nem működnek. DriverBoostert viszont régóta használok, és soha nem szedett le vírust.
2019. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
#3 Nem működnek? Te melyik diliházból szabadultál? Gyartó nelkul meg a hires neves driverbooster programod sem tudna letolteni semmit. Edes istenem
2019. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#4 Tapasztalatból mondom. A gyártó honlapjáról letöltött driverekkel gyakran előfordult nálam, hogy nem működtek. A DriverBooster nem tudom, honnan szedi a drivereket, de amíg jól működnek és nem tölt le velük vírusokat, addig nem is érdekel. Egyébként nemcsak a gyártók szoktak drivereket írni, hanem magánszemélyek is.
2019. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#5 De azok hulladekok. Aki ertelmes gyarto oldalarol szedi es csak azoknak nem mukodik akiknek az op rendszere sem eredeti(tehat ncoreos) szoval terjeszd mashol ezt a fals informaciot.
2019. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#6 Aki értelmes, az nem fizet a windózért, úgyhogy már itt bukik, amit írsz :)
2019. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#7 Az nem ertelmes hanem bolond es illegalis dolgot csinal. Nem mellesleg nem eredeti windows-ban rengeteg hatsokapu es virus vaj.
2019. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 Vírus sem az eredeti, sem a kalóz windózban nincs, hátsó kapukkal meg tele van az eredeti és a kalóz is. Miért szólsz hozzá olyan témához, amihez nem értesz? Egyébként meg a windóz nem ér többet, mint a dvd vagy a pendrive, amire felrakod a telepítőt. Ilyen szarért értelmes ember nem fizet, hacsak nem muszáj neki.
2019. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kalozban nincs? Tudod kik toltik fel a kaloz windoesodat? Itt befejeztem a vitat mert full sotet vagy a temahoz.


Kaloz windows virusos es sokkal lassabb minr az eredeti ez teny nincs ertelme vedened a vedhetetlent.

2019. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!