Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer aspire 5 laptophoz hol...

Acer aspire 5 laptophoz hol találok oyat drivereket amik jók?

Figyelt kérdés

Most vettem egy acer aspire 5 a525-52g-58kw laptopot

a acer oldalán megtaláltam a drivereket de nem tudom mindet telepíteni és így a gyors billentyűk se működnek hiába nyomom a fin gombot hozzá. Driverek is elég régi verziók hozzá


2019. aug. 24. 16:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Használtál már kalóz windózt? Nyilván nem, mert akkor tudnád, hogy semmivel sem rosszabb az eredetinél. Nem lassabb, nem bugosabb és nem vírusos. Ha értenél a témához, azt is tudnád, hogy mivel az eredeti windóz-telepítőlemezből csinálnak image-et, és azt töltik fel ncore-ra és hasonló oldalakra, kizárt, hogy vírusos legyen. Ha valaki esetleg manuálisan megfertőzné valamivel, akkor pedig a hozzászólásokban ezt megírnák az emberek, törölnék a torrentet és kitiltanák az illetőt.

Szóval még egyszer: inkább ne szólj hozzá olyan témához, amiről fogalmad sincs, pláne ne nézz emiatt hülyének másokat!

2019. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11


Eleve nem használok olyat amit a feltöltő megbuherált és megbókolt csak is az eredetit. Bolondok használják vírusos ncoreos szutykokat. Emberek? Emberek azt írnak amit akarnak, direkt azért vannak ott hogy beszerezzék illegálisan nekik az sem baj ha tele van rakva mindenféle kémprogival csak ne kelljen megvenni. Ncore és a biztonság két külön dolog mert van rajta több éves dolog ami vírusos mégsem törölték le ezt ismerősöm írta. Szóval eredetinél sosem lesz jobb az a hátsókapus vírusos szutyok. Téma lezárva mert eleve nem látod át a dolgot

2019. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Megpróbálom elmagyarázni úgy, hogy te is megértsd a nulla informatikai tudásoddal. A lemezképfájl az egy olyan archívum, amit egy CD vagy DVD teljes tartalmáról lehet csinálni egy arra alkalmas programmal. Ilyeneket szoktak ncore-ra feltenni. Ha ebből írsz egy CD-t vagy DVD-t, annak a tartalma bitre pontosan meg fog egyezni azzal a lemezével, amiről a lemezképfájl készült. Tehát ha az eredeti lemez nem volt vírusos, akkor a másolt sem lesz az, és természetesen nem lesz lassabb sem az ilyen forrásból beszerzett windóz. Természetesen mindez a buherált windózokra nem vonatkozik (bár nekem most olyan van fent, és pont olyan simán megy, mint a munkahelyi gépemen az eredeti), de nemcsak olyat találhatsz ncore-on.

Amúgy meg olvasni kell a hozzászólásokat, amikor letöltesz egy torrentet. Ha netán mégis vírusos, azt valaki biztosan meg fogja írni.

2019. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13


Ncore-n direkt olyan van amiben már belenyúltak az részletkérdés hogy eredetinek hazudják.


Nulla informatikai tudás? Vegyük szemügyre


Először azt írtad hogy töltse le vírusos driverboosterrel és véletlen sem a processzor vagy videókártya gyártójának hivatalos oldaláról.


Másodjára a tört kalóz vírusos windowst előnyben részesítetted eredetivel szemben.


Szóval ki is itt a "hülye"?


Ráadásul olyannal beszélsz aki 12 éve ezzel foglalkozik és összes windowst ismeri. Ezek után no comment.

2019. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nemcsak olyan windóz van ncore-on, amibe belenyúltak. Te életedben nem torrenteztél, ez világosan látszik, így nem is tudhatod, mi van fent és mi nincs.

A DriverBooster nem vírusos, sem a driverek, amiket letölt. Évek óta használom, semmi bajom nem volt vele. A gyártók oldaláról letöltött drivereknek viszont a nagy részük nem működött.

Nem részesítettem előnyben a kalóz windózt az eredetivel szemben. Itt látszik, hogy buta is vagy, mivel egy szót sem fogsz fel abból, amit írok. Azt írtam, hogy bitre pontosan megegyezik a kettő, és azt is kifejtettem, hogy miért.

Az elég szomorú, hogy 12 év alatt nem jutottál tovább erről a szintről.

Na én befejeztem, mert buta vagy és nem lehet meggyőzni.

2019. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15


Pedig ezek vírusosak és aki letölti annak számolni kell a hátrányaival. Gyártó oldaláról letöltött driver szinte 1000% hogy működik akinél nem az már valószínűleg tört windowst használ ami blokkol mindent ami tiszta. Ismerőseimnek működött mindig a gyártói driver hisz az az eredeti. Rengeteg embert tudnék írni akinek tönkretette a hardverét ez a driverbooster szutyok. Látszik még mindig sötét vagy sajnos.

2019. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tönkretette a hardverét :DDDD Ez felteszi a koronát az itteni agymenésedre :)
2019. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 Jelenleg te égeted magad hisz eredeti gyártó oldalát szidod.


Igen tönkretette mivel vírusos.

2019. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Iobit programok amúgyis trójaisak és nem érnek semmit:D
2019. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!