Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy gtx 1060 6gb ot es...

Vettem egy gtx 1060 6gb ot es beledugom a dvi atalakitot, beledugom a dvi kabelt az atalkitoba meg a monitorba es mikor inditom minden felporog, vilagit meg mukodik a billentyu eger, de azt irja a monitor hogy vga no signal. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Aktív átalakító kell.
2019. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy, ha nem sürgős, ez sokkal olcsób:

[link]

2019. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 900 széria óta nem adnak a videó kártyák analóg jelet ezért kell az aktív átalakító amit linkeltek
2019. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint az első linket preferálom, ilyen árszegmensben tuti nem várnék heteket egy nyamvadt átalakítóra. Amúgy anno egy régi monitoromhoz ilyet használtam, és semmi gubanc nem volt vee.
2019. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmentem a helyi szamtechbe es egy pont ugyan ilyet tudtam beszerezni 4500 ert es hala egnek mukodik 😄
2019. aug. 28. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:
De akkor milyennel probaltad az elejen? Mert az analog atalakito be sem megy a digitalisba, mivep van negy lab pluszban, meg az egyik lab szelesebb is. Mindegy, lenyeg hogy mukodik. Amugy en is igy jartam az elejen, a vganal csak dvi-t irt, s en meg analogot rendeltem :)
2019. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!