Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek?

Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20-25 +/- pár ezer forintért ki milyen fejhallgatót ajánl?

Most vettem egy Acer Predator Galea 300-at, de amint tudom vissza is küldöm mert nem vagyok vele megelégedve.



2019. aug. 28. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez talán a legjobb választás ennyiért:

[link]

2019. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Esetleg valami érv mellette?

Esetleg más amivel össze lehet hasonlítani?

2019. aug. 28. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az elég erős érv hogy a Takstar Pro 82 fejhallgató szolgál neki alapjául így a legjobb hangminőséget biztosítja az árkategóriájában.Sok teszt van róla, mindenképpen erős érv mellette.

Tesztek és felhasználói vélemények alapján kényelem terén is ott van a szeren.

Mikrofon egész jó.

Más nincs, esetleg ATH-M40X amivel össze érdemes, de az jóval drágább, nincs mikrofon és kényelemben sem veszi fel a versenyt.

A HyperX Cloud 2-től valamivel jobb, részletesebb a hangzása és kényelmesebb.(ez a Takstar Pro 80-ra épül)

2019. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Üdv! Ennyi pénzért már vehetsz viszonylag esztétikailag szebb, és minőségibb fülest is! Például itt van ez:

JBL C45 BT - A JBL elég jó márka, ez egy jó cucc! :)

[link]

2019. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!