Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a windows10 feltele...

Nincs hang a windows10 feltelepítésénél?

Figyelt kérdés

Hali az volna a gondom hogy a minap vettem egy számítógép konfigot.Frissen előttem tették össze. No jött a telepítés gond nélkül. de egy probléma van. Nincs hang driver.

A alaplap egy h81 pro btc v2.0 alaplap

Viszont a alaplap oldalárol leszedtem a realtek drivert ami ott van s nem látja a eszközkezelő sem.

Viszont a nvidia Hd audio-t kijelzi de az a probléma hogy nekem nem kell a nvidia mert nem is hdmi-t használok hanem vga-t


Szóval felraktam a gyári oldalrol a drivert de nem látja. megprobáltam mással is de azt se látja.

Azt írja ki hogy "nem található kimeneti eszköz"

S akármit is tettem eddig nem tudtam kicsikarni hangot. Ha vennék hangkártyát bele megjavulta vagy mia a teendő???



2019. szept. 1. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Biosban engedélyezni kell az audio opciót. Valószínü,hogy le van tiltva.

Bios--Advanced fül--Onboard HD Audio enable/disable.

Ezt nézd meg első körben,hogy Enable legyen.

2019. szept. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dugtál rá hangszórót/fejhallgatót? A hátlapra, lehet hogy az előlapi rosszul van bekötve.

Ezt töltsd le, ezzel mennie kell: [link]

2019. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos a bios beállítások közt nem látok olyant hogy audio beálítás vagy javítsatok ki. :S

Dugtam rá fülest s gamer fülest is a alaplap oldalárol is leszedtem a audio drivereket ami fent is van de se a aida se a eszközkezelő nem látja csak a nvidia hd audiot ami meg nem jo mert nincs hdmi-s dolgom. de megnézem jobban a bios mégegyszer.

2019. szept. 1. 13:19
 4/5 A kérdező kommentje:
ohh oké Megvan bios update kellett rajta s most már van olyan fül s most már van is hang. A régi biosban nem szerepet a Audio beállítás a advanced közt.
2019. szept. 1. 13:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezer köszi mindenkinek. :)
2019. szept. 1. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!