Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egereket tudnátok...

Milyen gamer egereket tudnátok ajánlani, amiket hazaiban is meg lehet venni, ami karom/ujjas fogású (claw/fingertip)?

Figyelt kérdés

Azért írtam két fajta fogást, mert váltogatom időnként.


Eddig a Logitech G102 tűnik ideálisnak. Szeretném, ha lenne rajta minimum három extra gomb (amiből kettő legtöbbször oldalt van), legyen könnyen megnyomható ujjas fogásnál is. Kb minden típusú játékkal játszom.


19,5 cm hosszú a kezem, középső ujjtól csuklóig és 10 cm széles hüvelykujjtól a kisujjamig.


2019. szept. 1. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Kábeles vagy kábel nélküli(wireless)?


[link]


Nekem pont ilyenem van és semmi panaszom nincs rá. Olcsó de jó. 2 év garanciát adtak vele és így 2 és fél év után sincs semmi baja. Eco módban az elem hónapokig kibírja. Ja és 10 gombja van.


[link]


Itt egy kábeles ha ilyen kellene. Ennek 12 programozható gombja van.

2019. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Razer da elite. Ennyi. Nem voltam túl nagy razer fan, most se vagyok, de ez az egér ez király.
2019. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!