Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Thermal Grizly Cryonaut...

Egy Thermal Grizly Cryonaut pasztát mennyi idő múlva érdemes cserélni?

Figyelt kérdés
Úgy kb. másfél éve kentem fel, de infót nem találtam róla, mennyi idő múlva érdemes "cserélni". Igazábol cpu hőfokkal semmi gond, pusztán kíváncsi vagyok. Előre is kösz a választ.

2019. szept. 3. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Ami nem romlott el, azt nem kell megjavítani.


Amíg a hűtőt nem veszed le, addig szerintem nem kell új paszta. Ha meg levetted (és nem mostanában pasztáztad), akkor úgyis kell új.

2019. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Thermal Grizly Cryonaut extém tuningra lett kitalálva -150 -190C azért , hogy a nagy hidegben re reccsenjen el a paszta

minden napi használatra nem a legjobb választás mert kiszárad

2019. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
No, azzal nincs gáz. Egy delidelt és meghúzott i7 4790-en terpeszkedik. Kösz a válaszokat mentek a Hulk kezek.
2019. szept. 3. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:

én 2 évente szoktam cserélni asztali gépemben ezt a fajtát, minimálisan látszik rajta hogy elkezd kiszáradni, talán 4 év alatt kiszáradna kb.


Maga a paszta meg mindig ki fog száradni, mindegy, hogy 150 fokra van tervezve vagy 80-ra, mert folyadék van benne, csak a kipárolgási idő a nem mindegy.

2019. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Év végén cserélem azért. Végül is nem tart semeddig sem.
2019. szept. 5. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!