Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150. 000Ft-ért ti honnan...

150. 000Ft-ért ti honnan rendelnétek laptopot?

Figyelt kérdés
Főleg office, irodai munkához kéne, milyen oldalról lehet a legjobbat megvenni ennyi pénzért, esetleg milyet ajánlanátok? linket is megköszönnék.

2019. szept. 3. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

Én nem rendelnék, hanem személyesen elmennék és vásárolnék egyet. Olcsóbb, mintha rádverik a szállítási költséget is.


Hogy milyet javaslok? Nos, nekem az Acer márka vált be a legjobban. Van egy fekete Acer Extensa 5635Z típusú laptopom, jövőre lesz 12 éves, és az égegyadta világon semmi baja nincs. Szervizben 0 alkalommal volt. A rendszere egyszer omlott össze 3 év után, és azóta se. Mínusz fokos fagyot épp olyan jól viselte, mint a 40 fokos hőséget. És volt használva elég brutálisan (egyetem, nagy gép helyettesítése).


Nos, mifelénk ezt nevezik úgy, hogy minőség.

2019. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Esetleg még használtan is megérné.

Igaz én Thinkdpad x230 vettem, de szerintem még ígyis, hogy 2012-es laptop, de szerintem tovább fogja bírni mint a legtöbb ilyen kategoriáju laptop pl. a dell inspiron amiből van kettő különböző itthon 149 ezerért a másik 120 ezerért lett véve, de csak úgy hajlik... meg mostanság a drágábbik valamiért a windowsnál kékhalálokat produkál(sajnos a garanciája lejárt)


Akár egy ilyen laptop is megtenné(használt) az akksijuk nem szokott a legjobb lenni, de azért 1 órát kibírnak:

[link]


Ez nagyon jó laptop, biztos kibír legalább 3-4 órát(használtak közül ezt venném meg, persze biztos lehet még ennél jobbat is kapni 180gb-os ssd van benne csak,de plusz 25 000 Ft-ért már tudnál bele rakni egy 500gb-os ssd-t hoszabb ideig irogatni is szerintem kényelmes lenne rajta):

[link]


Esetleg még talán ez használtan:

[link]


Újonan:

Én új onnan talán ezt venném meg(win 10 home rajta és 256gb ssd és 8. generációs i3 és full hd képernyő 15.6):

[link]


Azért van egy pár amik néhány más dologban jobbak:


[link]


[link]


Végülis te döntesz mit veszel meg.

Esetleg van amit kinéztél?

Hogy ahhoz hasonló laptopot keressünk esetleg ha nem jó ezek közül egyik se.

Melyik lenne fontosabb 1000gb-os hdd vagy 256gb-os ssd?

Irodai munkára biztos jobb lenne egy olyan gép amin kényelmes írni.

Nem ajánlanám azt, hogy csak vaktába vegyél laptopot.

Elég sok hely van ahol ki tudsz próbálni több laptopot és ott tudod nyomkodni egy ideig, hogy mennyire lenne az kényelmes neked.

2019. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!