Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya csere előtt állok...

Kelsam kérdése:

Videókártya csere előtt állok és a kari amit venni akarok 8 pines PcIe cstlakozó szükséges és nem találom a házban, merre lehet? . Többi lent.

Figyelt kérdés
Megnéztem a tápom típusát és van hozzá egy 6+2-es ami nekem tökeletes lenne de a házon belül nem találom. Pcx-es dolgozók rakták össze nem én így nem tudom merre lehet. Ebben kérnék segítséget hogy merre keressem?

2019. szept. 6. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen tudással inkább vidd vissza hozzájuk míg valamit el nem barmolsz
2019. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen az a táp? Moduláris azaz külön külön bele lehet dugni a kábeleket vagy egyben jön ki az összes egy helyen belőle? Lehetetlen hogy ne találd egyébként ha tényleg van hozzá. Valahol ott kell lennie. Lehet szemből nézve a gépház jobb oldali falát kellene levenned és ott lesz valahol eldugva ha eddig nem kellett
2019. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Jaj csak azt ne! Ne nyúlj hozzá.

Aki egy értelmes mondatot nem tud leírni, az ne kaparásszon a gép belsejében !!

2019. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
látszik az egyes és hármas válaszadó értékelése ...54 és 37 szazalékos hasznos válasz, inkább szerezzetek magánéletet ne itt éljétek az anonimitásotoknak köszönhetően hogy mekkora nagy fiúk vagytok.
2019. szept. 6. 17:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Kettesnek köszönöm , nem moduláris a tápom. Én is arra gondoltam amit írtál, csak azért gondoltam megkérdezem hátha én nem tudok valamit, de köszönöm.
2019. szept. 6. 18:01
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem arról szól, hogy ki a nagy fiú. Részemről arról, hogy leégesselek te kis tanulatlan paraszt.

Azért ha már arra vetemedsz, hogy ilyen formán kérsz segítséget, akkor egy mondatot tudjál már leírni.

Na ezt mutasd meg anyucinak, vajon akkor is megveszi majd neked !? Így könnyű.

2019. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Arról hogy a szüleid szarul bántak veled arról szintén nem én tehetek, engem szeretnek és a gépem 100°%-ban az én pénzemből van, nyarakat dolgoztam át érte. Igen kihagytam egy hoz-t a kérdésből, hűha világvége,én is tudok sajnos hibázni,de milyen fura más megértette.Le akarsz égetni gyakorikerdesek.hu-n? Komoly életcél, inkább sürgősen szerezz barátokat és menj ki a szabadba mert ennek így nem lesz sok eredménye az elkövetkező éveidben!
2019. szept. 6. 19:05
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

Nem életcél, de az ilyen kis gyökerekbe ahol csak tudok belerúgok.

Nem érted a lényeget, felesleges magyaráznom.Nem a ragokról, vagy a ki nem rakott vesszőről van szó, hanem a tisztelet hiányáról. Ezért aztán ne várd tőlem sem azt ! Majd egyszer megérted, talán felső tagozatban.

Megdolgoztál ? Ezen jót röhögtem.

Mindig ezzel jöttök, hogy Ő megdolgozott. Na persze.

Azt sem tudod milyen évszak van.

2019. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tisztelet hiánya? Nem tudom melyikőnk kötött bele a másikba előszőr...Azt meg hogy szerinted én nem dolgoztam meg érte...az legyen a te problémád,az én lelkiismeretem tiszta. De látszik, ez tipikus, 37%-ban hasznos válasz.Egyértelműen a balhé miatt jársz ide,vagy csak nagyon uncsi a biztonsági őr vagy valami hasonló agyi szintet igénylő munka így itt éled ki magad.A fent említett százalék pedig mondom, beszédes...nem csak én tartalak ezek szerint annak ami vagy. :D
2019. szept. 6. 19:20
 10/12 anonim ***** válasza:
a pcx-esek el szokták dugni a vezetékeket a jobb oldali tűzfal mögé, így azt is le kell venned és ott kell keresned a többi csatlakozót
2019. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!