Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb laptop? Melyiket...

Dorityika kérdése:

Melyik a jobb laptop? Melyiket érdemesebb megvenni, és miért ezt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Asus VivoBook 15 X540UB

[link]


vagy


Asus VivoBook 15 X540UB

[link]


vagy


Dell Inspiron 15 3576

[link]


vagy


Dell Inspiron 15 3576

[link]



2019. szept. 8. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

4db laptop abból 1-1 ugyanaz "csak más színű".


Én a Dell-t venném.


Amúgy mire használnád?

2019. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Elsősorban általános használatra: internetezés, szövegszerkesztés, képszerkesztés és filmnézés.

De lehetséges, hogy egy kis programozásra is be lesz fogva (C, Java).

2019. szept. 8. 16:49
 3/17 anonim ***** válasza:

azért nem hátrány ha képszerkesztésnél: FullHD a kijelző nem csak HD+. Valamint a Dell-ben egy generációval újabb processzor van.


programozás nyilván iskolai/hobbi projekt. mert azért játékfejelsztésre kevés lenne (szerintem).

2019. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A Dellben elegendő a grafikus vezérlő típusa, mert azt olvastam, hogy a DDR3 nem vmi jó?
2019. szept. 8. 17:06
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindkettő több éves hardverrel szerelt alsóközép kategóriás gép. Az asusban kicsit erősebb a videokártya, de mindkettő ugyanarra elég, netezésre meg irodai programokra. És ez így magukra a gépekre is igaz. Mindkettőben 2 magos alacsony órajelű proci van, 4GB RAM, borzalmasan lassú vinyó és HD kijelző. Nem tudom képszerkesztés alatt pontosan mit értesz, de ma amikor már középkategóriás gamer gépekbe 16GB RAM-ot rak majdnem mindenki az a 4GB nagyon könnyen el tud fogyni. A lassú hdd miatt meg ugyan nem lesz rosszabb a teljesítmény, de amíg feláll a rendszer vagy a programok betöltenek az lehet egy örökkévalóságnak fog tűnni. Kettő közül inkább a Dell-t venném az erősebb proci miatt de amúgy kb egy szint a kettő.
2019. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5# az egyik FullHD a másik nem. de jól összefoglaltad.


az a baj ennél jobbat nem nagyon találni ebben az árszegmensben.

2019. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, nem figyeltem eléggé. Használtan lehet jobbat kapni, én ennyiért azt vennék. Csak ott jobban kell figyelni, viszont egész jó cuccokat lehet szerezni.
2019. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Dell-t venném.
2019. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek hozzá, csak nagyon nagy vonalakban, amit összeszedtem az "utcán", használtat ezért nem mernék bevállalni, ki tudja mennyire vernének át.
2019. szept. 8. 21:31
 10/17 A kérdező kommentje:
Esetleg akkor tudnátok ajánlani egy olyat, ami ssd-s, jó a procija és még beleférek a keretembe?
2019. szept. 8. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!