Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 7400 még elég lesz a...

I5 7400 még elég lesz a 2019-2020 játékokhoz vagy lassan elkéne adnom amíg van értéke még a piacon?

Figyelt kérdés
Jelenleg elégedett vagyok vele, full hd játékokhoz egy combos videokártyával még megvan jelenleg a fix 60fps-s ha kikapcsolom a motion blurt és hasonló hülyeségeket. Viszont nem szeretnék úgy járni , hogy ma holnap már 10 ezret sem fog érni ez a processzor. Mert ez a négy mag hosszútávon csak kevéske lesz nem?
2019. szept. 12. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2020-ban még biztosan elég lesz, amíg ki nem jön a PS5. Annyi, hogy a használt piacon egész korrekt áron eladható jelenleg, nem tudom, ez mikor fog megváltozni. Bár ha elég a teljesítménye, én csak ezért nem adnám el.
2019. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég kell legyen, inkább GPU bound játékok vannak többségben tehát a legjobban ezen múlik, persze vannak processzor intenzív játékok is. Még mindig ott tartunk h a több mag nem jelent előnyt játékoknál tehát még bőven elvagy ezzel, nem tudom milyen videokártya van mellette inkább az számít leginkább.
2019. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem is elég lesz a nagyjánál. De azt tudtad, hogy már 2019 van? Tudod tesztelni is. Bocs, nem bírtam kihagyni:)

Milyen vga van mellette?

2019. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg XFX RX470 4gb 256bit rs edition
2019. szept. 12. 14:17
 5/8 Shaddark ***** válasza:

A video kártyád +10%-al tudn többet ha nagyobb procit raksz mellé, szerintem ezért nem érdemes eladni.

Ha majd kevés lesz kártyával együtt kell majd cserélned úgyis.

[link]

- Change CPU To: Itt ha átváltod ásik procira megnézheted melyik játékban mennyivel lesz több az fps.

2019. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Adam1c1 ***** válasza:
Én most hirdettem meg nemrég ugyanezt a procit, lappal együtt, meg minden mással, mert ugyanígy gondolkoztam mint te, hogy ma még ér valamit, mert nagyjából tényleg elég mindenre, viszont már egyre több olyan játék lát napvilágot, ami alá kevés, és két év múlva kártyacsere, proci csere, alaplap csere egyszerre rengeteg lóvé. El kell kezdeni apránként generációt váltani. Battlefront II alá pl elvileg már kevés. Rise of the Tomb Raider alá szintén kevés, ezt tapasztaltam. és ezek 2017-es játékok. Dirt Rally 2.0 pedig állítólag már hat magra optimalizált. Nem hajtja ki a a CPU-t egyáltalán, de állítólag nem is tudja, mert egyszerűen nem kompatibilis vele. indokolatlan FPS dropok vannak alatta. ha jól emlékszem i7-8700 az ajánlott CPU igénye. Watch Dogs 2 szintén már több magra íródott (többre mint négy).
2019. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már el sem adom az enyémet ha valaha is váltok bármire. i7 4790k rx 580 jelenleg fhd-ben bőven kiszolgál. Nekem elég a 60 fps, a jövőben is csak vga cserét ejtek, bár az sem idén lesz. Igények és pofonok.
2019. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adam1c1 ***** válasza:
Én is csak annyin játszom. 1080P - 60FPS, de négy mag-négy szál már kevés. i7 az más tészta, mert több szálas. és igen az a konkrét proci híresen jó.
2019. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!