Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fagyási problémák help?

Taki0827 kérdése:

Fagyási problémák help?

Figyelt kérdés

Üdv a helyzet a következő:a napokban több fagyási problémám volt bekapcsolás után 3-4 órával jelentkeztek.

Tünetek:terhelés nélkül sima böngésző +indavideo használat közben a böngésző fagyása nemsokkal utánna az egész rendszer (néha engedi megnyitni a feladatkezelot de hiába zárom be az operát újbóli nyitásnál ugyanaz) nem sikerült futtatni a képernyő illesztő programot" vagy kévés a memória próbálja ujratolteno9"

Ujrainditas után egyre gyakrabban betölt átlépünk a bejelentkezés előtti -gázosba de sötét képernyő teszem hozzá ez a bő festő fagyása után is előfordul.

Tegnap lefagyott újraindítottam semmi ráhagytam másnap délután próba ugyanaz. Kivettem egy ramot elindult am de -ukból lefagyott.

Sandisk ssd service n talált hibát

Mentest 86 egy darák hibát nem talált

A videó kártya szinte új viszont az alaplap,a proci és a ramok már korosak rossz tápegység okozhat ilyet, vagy inkább az alaplap lesz a ludas? És ha igen hogy tudnám kiszúrni?



2019. szept. 13. 19:49
 1/3 krisztian2 ***** válasza:
Egy konfigot leírhatsz?
2019. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Alaplap Asus P8H61-M LX2/CSM


RAM: Samsung 4GB 1Rx8 PC3-12800U-11-12-A1 DDR3


Vidikari Asus gtx 1050 ti o4g


Proci QuadCore Intel Core i5-2300,


Proci hűtő Artic freezer 13


Táp M-tech 420w



Ssd:Sandisk ssd plus 240gb

2019. szept. 18. 18:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Breaking: három napja tünetmentes, nem tudom eldönteni hogy ez a vihar előtti csend vagy fellélegezhetek
2019. szept. 18. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!