Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes D-LINK ADSL modemet...

Érdemes D-LINK ADSL modemet vennem?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy nem feltétlenül a legjobb fajta modem, meg hogy lassú, meg ilyenek. Ki mit ajánlana?
2008. nov. 16. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
minek neked ADSL modem? Az internet szolgáltatód nem ad?
2008. nov. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már nem "divat" - szereld magad csomag esetén neked kell megvenni. Veheted a szolgáltatódtól, de bárhonnan máshonnan is beszerezheted.


A DLink nem rossz, de vannak nála jobbak is.

2008. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évig volt Dlink mondemem, (szolgáltató ezt adta) de semmi bajom nem volt vele.
2008. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha routerrel akarod használni (több géped van és meg akarod osztani az internetet), akkor ajnálanék inkább egy Linksys WAG54GS routert, van benne beépített modem, és ez egy WLAN router, nekem semmi problémám nincs vele, hozza azt a teljesítményt és stabilitást, amit egy cisco terméktől elvár az ember. És 17.000 forintért megkapod, amiért egy rosszabb minőségű modemet és egy rosszabb minőségű routert kapnál
2008. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Iptime-ot vagy thomson-okat tudom ajánlani
2010. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!