Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri venni VR-szemüveget,...

Megéri venni VR-szemüveget, tényleg akkora élményt ad?

Figyelt kérdés
Tehát Oculus Riften gondolkozok, ami kb 540 euró, ami nem kis pénz. Megéri rászánni? Ad akkora élményt? Tényleg úgy érzed majd, hogy a játékban vagy fizikailag?

2019. szept. 18. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem éri meg, a VR már befuccsolt egyszer
2019. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 nemaRendőrség ***** válasza:
12%

Mi ez 2015? Amilyen gyorsan jött olyan gyorsan ment a VR.

Semmi értelme nem volt, nem elég fejlett hozzá a technológia

2019. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ha lenne felesleges pénzem rá akkor tuti vennék egyet. Leírhatatlan élményt nyújt.

Próbáld ki élőben mielőtt megveszed, sok helyen ki lehet próbálni én pl a mediamarkt-ban próbáltam még tavaly.

2019. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
utolsó: szóval próbáltad. Tényleg olyan érzést ad mintha a játékban lennél? jó lesz a grafika, vagy eléggé hazavágja?
2019. szept. 18. 17:14
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Én egyszer próbáltam a Tesla-kiállításon (igaz, az HTC volt, de az Oculus sem lehet rossz), teljesen lenyűgözött. Sajnos nekem még drága ez a technológia, nemcsak a szemüveget kéne ugyanis megvennem, ami önmagában is vagyon, hanem nagymértékű hardverfejlesztés is muszáj volna. Talán majd 1-2 év múlva telik rá.

De ha te jobban megengedheted megadnak, feltétlenül ajánlom!

2019. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de válaszoljatok már arra a kérdésre, hogy tényleg azt érezted hogy a játékban vagy? pl: ha leestél, halálfélelmed volt közbe, vagy ha lőttek rád, automatikusan földre hasaltál stb???
2019. szept. 18. 18:41
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
#6 amit én néztem a mediamarkt-ban az a klasszikus hullámvasút szimulátor volt. Konkrétan majdnem összehánytam magam annyira valósághű volt.
2019. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj:

Veszel kb 2000Ft-ért egy telefonos VR szemüveget kipróbálsz vele 3-4 videót, a YouTube tele van velük! Ha kifejezetten tetszik az élmény veszel egy Oculus-t/Vive-ot ha nem tetszik, akkor nem veszel, ilyen egyszerű!

Egy normális videó + egy normális kijelzőjű telefonnal meg egy akármilyen Telefonos VR szemüveggel egész hasonló képet lehet elérni! Kipróbálni megéri.

Én vettem egy ilyet kipróbáltam, nem tetszik, fent van a polcon, 2K-t megért. Az ismerősöm kapásból egy Oculus-szal kezdte, kipróbáltam nála 2 játékot, szintén nem tetszett nekem, neki pedig mai napig a kedvenc időtöltése a VR-ozás!

2019. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
1-2 hétig, amíg újdonság, vakul tőle a paraszt, de aztán hamar polcra kerül, mert nincs rá sok tartalom és ami van, abból se sok ér bármit.
2019. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
#9 Steam-en kb 1-2 hetente jönnek ki VR játékok, szóval azért az hülyeség, hogy nincsen rá tartalom.
2019. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!