Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookhűtőpadot...

FurrierX kérdése:

Milyen notebookhűtőpadot érdemes venni gamer készülékhez?

Figyelt kérdés

Van egy Asus ROG Strix G531GV notebookom, melyhez szeretnék venni hűtőpadot. Milyen márkát érdemes venni, mekkora levegőáramlástól érdemes (CFM)?


Link a géphez: [link]


Eddig a Deepcool MULTI CORE X6 - ot néztem: [link]



2019. szept. 22. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2019. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Több tesztet néztem én is amikor megvásároltam a gamer notimat, de a legtöbbje jobb esetben semmit nem használ rosszabb esetben még árt is mert visszafújja a meleglevegőt a gépbe. Az egyetlen ami jó is volt valamire egy vákuumos elszívóka volt, de az csak mégtöbb zajt okozott.


Nincs szükséged ilyesmire. Ezek így vannak tervezve és nem mennek hamarabb tönkre még ahhoz képest sem, ha tényleg tudnád hűteni valamivel.


Sajnos ezeknek ennyi az üzemi hőmérséklete, ha gamer notit vásárol az ember PC helyett ezt is belekalkulálja.


Ha a kezeidnek kellemetlen a hő vásárolj hozzá egy billentyűzetet.

2019. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!