Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangrendszert szeretnék...

Hangrendszert szeretnék venni, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy hangrendszert. A keret 10000Ft a legmagasabb 12000Ft + - 1000Ft. A lényeg hogy jó hangja legyen és legyen mélynyomója, számítógéphez használnám. Ti milyet használtok, használnátok? Akinek van valamilyen hangeszközzel tapasztalata írja már ide. A trágár illetve a sértő válaszokat mellőzzük ha lehet, köszönöm! (Osztok kezeket is, ha esetleg érdekel valakit :) )

2019. szept. 22. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ennek használom a nagytesóját az SW 3000 et olyan 6 éve lassan és az ugyan drágább mint a te kereted 20000 körül, de én meg vagyok vele elégedve. Külön konzolról irányítható nem pedig a mélynyomón vannak a szabályzói ami szerintem nagyon jó mert így a konzol fent van az asztalon a nyomó pedig lehet lent az asztal alatt. Továbbá 2 eszköz is csatlakoztatható a vezérlőhöz egy 3.5 es jackkel egy pedig RCA val de még a mikrofont is át lehet rajta vezetni jack-el ha akarod. És szerintem a hangzása sem utolsó ezért az árért.


Amit linkeltem azt hallottam róla, hogy ugyan halkabb, de a szatellit hangfalak még tisztábbak mint a 3000-en.

2019. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit linkelt az első nekem olyan van 2db, nagyon jól szólnak. rezeg tőle a szekrény is meg az ajtó is.
2019. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm szépen, az ajtó is tzáncol :)
2019. szept. 22. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
10-13 ezerért bármit veszel, nem lesz jó hangja, erre azért készülj fel.
2019. szept. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem #3 Van még aki szerint így van? Vagy tapasztalatot tud e írni valaki a hangeszköz hangjáról.
2019. szept. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!